Zobacz pojedynczy post
stary 16-02-2009, 18:39   #17
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ProxyDelux Pokaż post
Chciałem wam pokazać fajny filmik nagrany kilka lat temu, chyba na Securze. Był też pociąg przez całą Tibie jednak tego już nie ma. Ja się na tym wychowałem i myślę, że warto spojrzeć jak kiedyś było fajnie i tak to wszystko się zmieniło.
Przepraszam za bycie 'so cruel', ale nie rozumiem stwierdzenia 'wychować się na grze'. Takie osobiste zastrzeżenie. Generalnie film w treść jest dosyć ubogi, screeny, napisy i komercyjna ballada w złej jakości.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ProxyDelux Pokaż post
Kiedyś było po co grać, na wielu forach ludzie piszę że przestali grać od Tibi 7.8. Najlepsze czasy to Tibia 7.5 - 7.6. Zresztą komentarze pod filmem mówią same za siebie.
Tylko, że ci ludzie w 80% 'przestali grać, zaczęli bocić', bo nie jest tak, że 'gracze się wymienili na nowych', a graczy przybyło. I jak niektórzy tutaj stwierdzili: banda hot 13 zniszczyło grę. Czy klimat to nie wiem, klimat niszczy np. taka piłka footballowa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skorupa1994 Pokaż post
Pamiętam moją rozmowę z amazonką "friends? why atk me? plx" hahah ;/ trudno dziś tylko bociki są i pg pg pg. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że da radę wbić 25 mln w jeden dzień, albo że mpa będzie chodziło po 200k.
Z tą amazonką to już oklepany mem _/. Srsly. Co do bocików i pg: nie wina graczy, że teraz już mało kto orientuje się, co to jest "waste", kiedy "pallek = waste", jak było na xx-7.8/7.9.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Stara Tibia, jaka by nie była, miała swój urok. Ówczesnymi sławami, czyli personami podziwianymi przez praktycznie całą scenę tibijską, byli tacy gracze jak Eternal Oblivion, Cachero, Taifun Devilry, Uncle Barry czy Setzer Gambler. Prowadzenie postaci, wymagało od gracza nieco większej aktywności szarych komórek. Dzisiejsza "Tibia" jest co najwyżej pobojowiskiem po przejściach, które zaserwowali nam jej twórcy.
Signed _/. Dodam tylko tyle, że 60lvl+ był już pro. A high levelów (wtedy high level = 100~) można było wymienić na palcach jednej, maksymalnie dwóch rąk. Sytuacja; zrobiłem sobie chara na Guardii, by wypełnić jakoś końcówkę wakacji (tak, mam life! ) - loguję się a tam dzieci Okolnir 200+, którzy wyrośli w kilka msc. Śmiech na sali.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ProxyDelux Pokaż post
Tydzień temu kolega wrócił do gry po przerwie. Pogrywał na OTS. Siedząc z nim na Ventrillo, gdy wychodził z rooka i dostawał eq stwierdził że to lepiej niż na OTS.
Pamiętam czasy gdy trzeba było się samemu uhać - to było coś.

i miss old tibia.
Obecna wersja = OTS.
  Odpowiedz z Cytatem