Zobacz pojedynczy post
stary 27-08-2013, 02:54   #759
Actiko
Użytkownik forum
 
Actiko's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 28

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 84
Skille: 88/70
Poziom mag.: 18
Szczęśliwy

Witam
Temat już pewnie poszedł w niepamięć, aczkolwiek może jakiś odezw mnie spotka . Większość z naszej starej ekipy Dance Macabre, a później Inverted nie gra, z tego co widzę to tylko Ventus spośród naszej starej gwardii się utrzymał. Jakoś ostatnio zebrało mi się na wspomnienia tamtych czasów i tak chciałbym, żeby na chwile jeszcze one wróciły . Co myślicie na temat jakiegoś wspólnego spotkania w Tibii ?? Fajnie byłoby jeszcze raz przerzyć jakiś wspólny hunt, wspólny wypad, wspólną pogaduche, czy nawet kłótnie, których było nie tak mało Swoją drogą mam troche ss z tamtych czasów . Co myślicie o takim pomyśle?

I swoja drogą też pomysł do obecnego szefostwa gildii - może przyjelibyście do Rangi Retired, albo stworzyli nową Rangę dla ludzi weteranów - którzy tworzyli kiedyś z upadłej Dance Macabre dzisiejsze potężne Inverted? Myślę, że wtedy tych ludzi mimo "emerytury tibijskiej" łatwo byłoby jakoś utrzymać, no i trwali by oni przy gildi . Mam tu na myśli osoby typu
Vlood, Vathored, Dalad Brie, Dragonik of Paladin, Norsen, Ferenica (wiem, że nie gra ;p), Leara Ealfuvam, Tenschu'Koksik, Tenshu Dresik i wielu wielu innych Zdaje sobie sprawę, że wiele z tych osob już nie ma własnych postaci (są pousuwane, albo coś innego), aczkolwiek warto by spróbować zebrać tą ekipę i ogarnąć coś by móc jakoś jeszcze poczuć tamte lata

Pozdrawiam ,
Sonix Daron / Rio Lady

Ostatnio edytowany przez Actiko - 27-08-2013 o 02:55.
Actiko jest offline   Odpowiedz z Cytatem