Zobacz pojedynczy post
stary 19-02-2011, 16:55   #1337
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
Co do elo 1300-1600- over 9000... On nie oznacza że jesteś prosem a nawet graczem dobrym , bo oczywiste jest że wiekowość graczy elo 1200-1400 ją często lepsi tylko trafia się drużyna nie-ogar albo trafi się koleś co zniszczy całą gre...
Dlatego moje Ranki olałem miałem 1200 spadłem do 900 teraz jestem na jeszcze jakiejś mizernej ilości... wole z kuplami normalne zagrać

Co do Dota-lol.. Ja zwykle moja głęboką dysleksja się odezwała... nie chodziło mi o to że Dota nie wymaga skill itp... po twoim poście widzę że się mylę...
Chodziło mi bardziej o to że Dota - LoL bazują na tym samy zestawie... "drużyna musi współgrać"... Lol nie jest łatwiejszy od Doty... mam kupli z tamtych klimatów i bazuje na ich zdaniach... Wiec uważam że obie gry mają podobny poziom trudności.

Co do umówionej walki... To może tak czas itp? Nie wiem np. dziś wieczorem lub coś takiego bo ja i tak teraz do 23.00 w robocie w cafe siedzę wiec ja mam cały czas wolne oprócz 17.00-17.45 mam przerwę...

Ja zaklepuje Ceytlin , Lux , Olafa

Ale i tak pewnie ludzie chcą bym Lux grał... Co nie ?!
No, lux by się przydała Musimy mieć jakiegoś ogara co sam na lajnie da radę, przynajmniej przez chwilę, bo ja junglować będę rybzor ?




@UP

Też se go zaraz kupuję, 100 Ip dokładnie zostało
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem