Zobacz pojedynczy post
stary 06-10-2007, 11:08   #55
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
Jasne powiekszcie rook, dodajcie itemki malo tego dodajcie domki, depo i arene -.-
Niezapomnij o potworkach i questach.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
Tylko debile zostaja rookstaylerami...
To chyba jedyne zdanie co do ktorego sie zgadzam. Tylko debil moze byc RookSTAYLEREM .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
moim zdaniem powinno byc tak ze wbijasz 8 lvl i exp ci nie leci zeby nie bylo jakis zasranych rookerow co ci expa zabieraja.
Chwala Bogu ze nie jestes z firmy Cipsoft.Jestemm rookstayerem, a nie rookerem, nie jestem zasrany (w przeciwienstwie do dzieci ktore wpadly na to forum rozladowac swoja zlosc) i nie zabieram nikomu expa. Chyba ze chcesz mi powiedziec ze taki 5 lvl expi na mino i rotach ? Oto badz spokojny, jezeli ktos wchodzi na Mino Hell albo Rot Hell, to ja wychodze i wracam za 2 minutki zbierac loot.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
Co tio kurw ma byc? Drugi main?
Nie, to ma byc uaktualniony Rookgard.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
Rookstayler takiego czegos w ogole nie powinno byc wyje... ich wszystkich usunac to pseudo prefesje.
Rookstayer* a nie Rookstayler. Ci ludzie zostali z roznych powodow na rooku. By tepic boterow (Pan Klocek i jego mafia ), by robic tajemnicze badania (Austin Vantage), by o nich nie zapomniano (Master Slayer), by pomagac nowym graczom (Rookguardian de'Bove) . Rownie dobrze moge sie zapytac Ciebie, osobniku, czemu
ogladasz TV. Sprawia Ci to przyjemnosc? A mi sprawia przyjemnosc granie na Rooku, i Twoje zdania napewno mnie nie nastawia inaczej.

Osobiscie uwazam, ze nie mamy co liczyc na update Rook'a. Cipsoft nas nie to ze nie kocha, on wrecz za nami nie przepada.
Pozdrawiam mame i tate, i kazdego kto to teraz czyta
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem