Zobacz pojedynczy post
stary 20-04-2007, 12:34   #23
the_Serpent_Rider
Użytkownik Forum
 
the_Serpent_Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2007
Lokacja: Far far away

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Xxx
Świat: Refugia
Poziom: 46
Skille: 66/66
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
to jak w koncu jest ? uslyszal o rozwiazaniu, dostal do reki nierealna metode matematyczna ktora rzekomo do niego doszli i lyknal to, czy twierdzi, ze sam to zrobil i po prostu wali scieme ?



Jezyk jest kodem, i w taki sposob do tego podchodze probujac od paru miesiecy cos z tych ksiazek wyciagnac. Im glebiej jestem tym bardziej stwierdzam ze jesli wogole jest tam zakodowana jakas informacja, to odkodowac ja nalezy metoda "trzeba trafic w rozwiazanie" a nie podchodzic do tego metodycznie po akademicku.
Nie doszli, tylko doszlismy, ja z moimi wyklaadowcami z uczelni i ich znajomymi, a elevarm siedzial z nami tylko ostatnim razem i sluchal o wszystkim, sprobuj sobie wyobrazic kogos kto nie zna sie na matmie i slyszy naraz o gematrii i kryptografii asymetrycznej. Fakt, to elevarm znalazł matryce na której oparlismy swoje badania, ale poza tym namieszal w spoilerze w czesci dotyczacej 469. Nie bede sie produkowal, jesli interesuja Cie wyniki, moge je przyblizyc przez prywatne wiadomosci. I mówie Ci jeszcze raz - nie próbuj rozkodowywac 469, bo to nie jest szyfr do rozkodowania tylko język do przetłumaczenia.
__________________
---------------------------------------
Gdybysmy staneli u kresu naszego losu,
zobaczylibysmy, ze czesto Dobro przybiera
postac Zla, ale wciaz jest Dobrem.
-----------------------------------


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bezok Pokaż post
jestem własnie w trakcie ogladania 'Pierwszej Milosci'
Cytuj:
10:23 Rysio Przyczlap [10]: co jest ziom?
10:23 Rysio Przyczlap [10]: podskakujesz ponoc
10:24 Barcas Ascadow [24]: w tibi nie mozna podskakiwac
the_Serpent_Rider jest offline   Odpowiedz z Cytatem