Zobacz pojedynczy post
stary 25-07-2009, 10:43   #1051
Gidekab
Użytkownik Forum
 
Gidekab's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Cieszanow
Wiek: 40

Posty: 99
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 108
Skille: 94/59
Poziom mag.: 19
Gidekab ma numer GG 0000000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okozaoko Pokaż post
ja mowie jaki byl , nie jestem z nim teraz w gildi i nie siedze na vencie to nie wiem , w sremie jak byl to byl normalny , a istna ??? taki kozak wszedzie jest , jaki to on nie jest itp , a jak przychodzi co do czego to nawet sie odezwac nie umie tylko stoi schowany , wiec o czym tu gadac , gosc sie napina duzo gada a malo robi i to jest dla mnie smieszne , o amesie sie nie odezwe bo widac bylo ze go skreca bo kompa nie widzi a swierze powietrze zle mu na oczy robi bo nie ma to jak dawka promieniowania i czerwoniutkie oczka , ale jeden + z tego , wyszedl na dwor , dotlenil sie poznal okolice itp , no i moze sie wyspal wreszcie bo siedzenie po nocach nie jest dobrym pomyslem . a co do haka pozdro clapek smieciu za opis w comencie peidy , bo tylko taki zjeb byl zdolny do napisania czegos takiego , no zreszta nie trudno bylo odgadnac kto to pisal albo wymyslal , clapek dobra rada bierz przyklad z brata i naucz sie spokoju bo ci bedzie zle w zyciu zryty berecie .

A co do banacha , moze nie jest typowym napinaczem ale czasami jest dwulicowy i nie potrafi stanac zbytnio po jednej stronie , a jak mu sie wali grunt pod nogami to siega bo bylo co , tym byle czym bylo unbitens.
najlepsze jest to ze to "byle co" razem z Echo skopało wam dupy od momentu kiedy zaczelismy razem wspołpracować udalo wam sie tylko wygrać jedna akcje wiec skoncz z tymi płytkimi tekstami
Gidekab jest offline   Odpowiedz z Cytatem