Zobacz pojedynczy post
stary 09-06-2014, 10:17   #2
Eldunariel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2014

Posty: 6
Domyślny

Z tym levelem możesz już opłacalnie expić na Dragon Lairach, krótychkolwiek. Jak masz dobry mlvl, to przywołując Demon Skeletony i waląc lodem powinieneś je tłuc jak leci. Polecam oczywiście tereny PACC (np. Edron), mniejszy tłok zawsze.

Larva Caves (Ancient Scaraby) są też bardzo dobrym expowiskiem, choć zyskasz tu mniej niż sorc, bo ancienty mają 5% wrażliwości na lód, ale aż 20% na ogień. Jest tam trochę hardkorowo, jak cię strapują dwa, możesz bardzo szybko paść. Ale sypie się dobry loot, dużo czystej kasy i plate armorów.

Kolejną bardzo dobrą opcją, nie wiem czy nie najlepszą z tych trzech, są Tomby, również koło ankh. Kupujesz scarab coiny (żeby przejść przez teleport), i na niższych poziomach rozwalasz masy nieumarłych, najlepiej lodem, bo pałętają się DSy między nimi, ale główną atrakcją sa wampiry (do nich polecam wyrobić Blessed Wooden Stake, będziesz zbierał vampire dust i trzepał kasę, nie mówiąc już o możliwym Vamp shieldzie jak masz szczęście). Kupujesz lub robisz avalanche i padają w mgnieniu oka, 120k/h expa można wyciągnąć, a poradzisz sobie bez problemu na tym levelu. Ja tam expiłem na 40 sorcem i chyba nawet ani razu nie padłem.

Ostatnio edytowany przez Eldunariel - 10-06-2014 o 16:03.
Eldunariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem