Zobacz pojedynczy post
stary 07-07-2006, 19:33   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny 3 lata Tibia.pl

Tak, tak to już 3 lata od pierwszego newsa na Tibia.pl. W tym czasie wydarzyło się sporo. Z niewielkiej strony wyrósł jeden z największych polskich portali o grze. Jednak Tibia.pl to przede wszystkim Wy kochani użytkownicy. To Wy decydujecie w jakim kierunku będziemy się rozwijać. To dzięki Wam jesteśmy i dla Was chcemy być jeszcze lepsi. W tym miejscu warto wspomnieć o "grupie trzymającej władze" czyli administratorach Matkusie, Dr. Omaderze oraz Bosalu jak i gronie moderatorskim, które czuwa dzień i noc aby regulamin był przestrzegany. Życzymy sobie oraz Wam aby Tibia.pl przetrwała do końca świata i o 2 dni dłużej


Postanowiliśmy już dziś ogłosić wyniki konkursu
Nagrody w konkursie Frankenstein otrzymują:
1 miejsce - Odtwarzacz MP3, PACC na 6 miesięcy, kubek i koszulkę otrzymuje Kothis za swojego Giant Skeletona

2 miejsce - Odtwarzacz MP3 lub PACC na 6 miesięcy, kubek i koszulkę otrzymuje Evinio za swojego Griffina
3 miejsce - PACC na 3 miesiące, kubek i koszulkę otrzymuje nepton za swojego Soul Herba

Ponadto chcielibyśmy wyróżnić pracę autorstwa resurrection, który stworzył nietypowego potworka o nazwie Aqua Bubblesniper . Autor otrzymuje od nas kubek.

Ponadto chcielibyśmy zaprezentować wam kilka grafik. Te grafiki to wynik zadania dodatkowego, jakie otrzymali niektórzy z autorów prac.
Oto jak można jedną rzecz (złoty miecz z niebieską rękojeścią oraz czerwoną szarfą) narysować na kilka sposobów -klik-

Dziękujemy naszym sponsorom:


Już niedługo kolejne konkursy na Tibia.pl. Nie zapominajcie o naszych gadżetach oraz stałym konkursie sms.

Jesli chcecie dowiedzieć się więcej o osobach tworzących Tibia.pl możecie zapoznać sie z team.tibia.pl
__________________
To mówiłem ja bosal


Ostatnio edytowany przez bosal - 26-02-2007 o 23:54.
bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.