Zobacz pojedynczy post
stary 04-11-2009, 18:47   #139
kubol9999
Użytkownik Forum
 
kubol9999's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: G-ń ;)

Posty: 44
Świat: Ziemia
Poziom: 00
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
To może tak o:
1. Ja powiem, że Sword of Fury Quest (nie mylić ze Spike Sword Quest) istnieje i poprę to argumentami.
2. Ktoś mnie skontruje powie, że nie istnieje, poprze to argumentami.
3. Ktoś zwróci uwagę, że w swojej konserwacji użyliśmy dużo wulgaryzmów.
4. Następny zwróci uwagę na to, że zwracając na to uwagę gość zaofftopował.
5. Mod wykasuje ostatnie 2 posty bez 2 pierwszych, które też powinny być skasowane.
6. Jakiś ktoś wpadnie na jakiś bezsensowny sposób zdobycia SoF, który został Tysiąckrotnie obalony.
7. Kilka postów obrażających "up".
8. W międzyczasie jakieś reklamy i SPAM.
9. Kto powie, że SoF istnieje.

Czyli lecimy od nowa! Was też to bawi?

1. Jak Narazie nie zobaczyłem ani jednego argumentu.
2. Nie istnieje z dwóch powodów: gdyby istniał, to po tylu latach na pewno ktoś by znalazł odpowiedż na tą zagadkę, a po 2 nie chcę myśleć, co by było gdyby ktoś latał po Rookgaardzie z "spajkiem", a potem rozpowiedziałby wszystkim jak go zdobyć.
3. po pierwsze: Konserwacji? Hmm.. ciekawe, ciekawe. Po drugie: nie nie zwrócę uwagi, ponieważ jaśli ktoś nie zna innych słów niż kurwa, pierdolić itp. to już nie moja sprawa, ja nie będę na to zwracał uwagi, a tym bardziej go pouczał.
4. Nie, nie zwrócę uwagi, bo gówno mnie to obchodzi.
5. Jesteś Modem? To nie pierdol głupot.
6. Odkryłeś Amerykę!!
7. Nie mam takiej wyobraźni, żeby wyobrazić sobie, co chciałeś tym punktem wyrazić?
8. SPAM istnieje wszędzie, więc chociażbyś nie wiem co robił, nic nie zdziałasz.
9. Znowu nie wiem czy to pytanie czy co , bo raczej to chyba nie jest odpowiedź? (ironia).

Tak, mnie bawi to co napisałeś( czyli jednym słowem same bzdety).
kubol9999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem