Zobacz pojedynczy post
stary 16-09-2007, 13:55   #120
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominet Pokaż post
@Keth



Prosze bardzo:



No comment... Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...

@Topic

Z humorystycznych filmow podoba mi sie film "Blastin's fool" choc jest w nim malo motywow z Tibii to jest smieszny
Nastepny ktory nie przeczytal 2 rzeczy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth
Licze na odpowiedz moderatora
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.]
---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DDoS Pokaż post
Pogrubione.
Kolejny. Spoznie sie do pracy bo bede mial zegarek o jedna godzine zle ustawiony. Kogo bedzie wina? Moja czy firmy? Oczywiscie, ze moja tyle, ze zegarek zle ustawiony miala Tibia.pl nie ja.

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sideford
lol... po pierwsze to nawet jak jest źle ustawiony to i tak konkurs rozpoczoł się według źle ustawionego zegarka w tibi.pl i według tegoż zegarka powinien sie zakończyć aby upłyneło tyle czasu ile miało upłynąć, gdyby naprzykład zegarek odliczał 1 sek w czasie 2 sekund to rozumiem że czas byłby inny, jednak upłyneło nie mniej nie wiecej czasu niż powinno od rozpoczęcia przyjmowania filmów do jego zakończenia a to że jak zwykle znaleźli się cwaniacy którzy chcieli w ostatnich sekundach zamieścić swój "super przebojowy oryginalny film" i niezdążyli bo myśleli że zegarek na tibia pl chodzi tak samo jak na ich kompie to już tylko i wyłącznie ich wina...

btw. nie jestescie jednynymi którzy myślą ze ich filmik jest taki wypasiony że napewno wygra i nikt niepowinien zgapiać waszych pomysłów przed zakończeniem konkursu ... żal.pl
A skad mialem wiedziec, ze jest zle ustawiony i wczesniej sie zamknie? Pomysl troche zanim napiszesz..
Odrazu mowisz, ze kopiowalem pomysly chociaz nawet nie obejrzales filmu - I tak to z takimi rozmawiac.

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 14:00.
Keth jest offline