Zobacz pojedynczy post
stary 25-04-2010, 04:42   #112
kubacocacola27
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Jeżeli .......

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tatheon Pokaż post
Siemano już od kilku miesięcy mam lagi w tibi i tylko w tibi. Mam bardzo dobrego kompa kupionego w zeszłym roku , net 1 mb neostrada podzielony przez router , gdy gram na drugim kompie to tam nie mam lagów. Jaka może być tego przyczyna ? Pozdro
Jeżeli na jednym OK! a na drugim BAD! to wina kompa na którym jest BAD! ;p. Najlepiej było by jakbyś przeinstalował kompa a jeżeli nie chcesz to przeskanuj, wgraj TuneUp 2010, ccleaner i wyczyść wszystko. I powiedz czy zadziała.

a teraz mój problem mam neta 16 mb comcast [ usa ] i mam lagi nie wiem czemu na wszystkim trzech kompach lagi są.... Nawet po przeinstalowaniu.... Świat Malvera, jest położony w USA więc lagi powinny być mniejsze... kurwa proszę o jakąś pomoc THX!

--- kubacocacola27 dodał 8 minut i 31 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Loqo Pokaż post
Witam.
Mam problem dotzcyacz lagow, pewnie jak kaydz innz. A mianowicie:

Wiem jaka jest przyczyna: jest to moj internet ktory jest mobilny "play". Domyslam sie, ze to nie jest dlatego ze jest on wolny tlyko ze poprostu jest to internet mobilny, czyli wachajaca sie ciagla stala pobierania/ wysylania.

Moje pytanie jest takie (pewnie glupie), czy sa moze jakiejs programy/ programiki ktore ograniczaja wlasnie wachania i co za tym idzie lagi. Jest to bardzo uciazliwe. Domyslam sie, ze jak by cos takiego istnialo to bylo by bardzo popylarne, ale mam nadzieje ze sie myle i ktos mi pomorze.

Z gory, wielkie dzieki za odpowiedz.
Wgraj CfosSpeed mi pomógł troche ale i tak te sraki są ...

Ostatnio edytowany przez kubacocacola27 - 25-04-2010 o 04:42. Powód: Automerged Doublepost
  Odpowiedz z Cytatem