Zobacz pojedynczy post
stary 08-04-2006, 21:33   #1
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny Old-lajv.xt.pl

Witajcie.

Dostałem pozwolenie na ten temat od Droma ( kto nie wierzy mogę umieścić rozmowę z gg).

Nazywam się Bartek, lecz wszyscy znają mnie jako Rege-N-tuS lub prościej mówiąc Rege . Ten temat tworzę z myślą o ogłoszeniu jakim jest powstanie forum internetowego, zajmującego się grami, muzyką, twórczością własną (opka, wiersze, rysunki) ogólniej, prawie że o wszystkim.
Forum jest stosunkowo młode, a jego pierwsza wersja powstała rok temu i się przyjęła, zwracam się z prośbą o Waszą pomoc w zmienianiu go na coraz to lepsze miejsce zabawy, informacji i spotkań towa...znaczy..nawiązywaniu nowych znajomości . Z kadrą moderatorską łączą mnie stosunki koleżeńskie, z pewnością kojarzycie ich z forum, m.in. Iron Guridan, Rylek, ]v[ichal i Ville Vallo. Pytacie się jak możecie nam pomóc? Otóż wystarczy się zarejestrować i od czasu do czasu pisać na różne ciekawe tematy.
Forum stoi na płatnym choć niezbyt lubianym serwerze boo.pl.

Tak więc jeśli chcecie porozmawiać na różne tematy związane z tematyką forum serdzecznie zapraszam pod adres:

http://www.old-lajv.xt.pl

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje do zobaczenia na forum

PS. Bliższe informacje? Zapraszamy na kanał irc naszego forum #old-lajv w sieci Quakenet.
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.