Zobacz pojedynczy post
stary 02-01-2007, 21:22   #22
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Nie pisz, ze rowniez nie jestes patriota, bo ja nigdzie nie pisalem ze ja nie jestem, ewentualnie mzoesz powiedziec, ze patriota nie ejst, bez slowa rowniez, ktore wskazuje ze rowniez i ja nim nie jestem. Okreslenie gowniana Polska, obrazliwe czy nie, odzwierciedla tylko rzeczywistosc. Kazdy ma swoje okreslenie swiata, ktory oglada. wystarcyz ze ogladasz TV i juz w jakims stopniu mozesz to stwierdzic, wystarczy, ze rozejrzysz sie w kolkom na to ile ludzi nie ma pracy, a ile kolejnych wyjechalo itd itd Potwierdzen tej teyz jest wiele, jak i wiele zaprzeczen, a to ktora uwazasz za sluszniejsza to jzu tylko twoja suwerenna decyzja. bjoern wybral inaczej i amsz rpawo sie z tym nie zgadzac. Ponadto sowimi postami lamiesz regulamin forum(# Nie spamuj postami typu: "jestem pierwszy", "ściągam, zaraz dam komenta", "bana mu", "zamknąć temat". Posty tego typu będą usuwane, a ich autorzy upominani. W towim przypadku "bana mu bana mu")) Pozdrawiam
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline   Odpowiedz z Cytatem