Temat: Serwer Tylko ETERNIA
Zobacz pojedynczy post
stary 02-12-2008, 14:48   #7064
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

te stare ssy eleganckie

train camp kiedys to bylo miejsce gdzie zawsze ktos byl... a przewaznie pare/parenascie osoby treniacych, pare drutkow lowiacych ryby itd.. i to byl klimat tibii... ze caly czas sie rozmawialo zamiast maniakalnie wbijac lvl (mowie tu ogolnie o terazniejszej tibii) czy zbierac hajs itd... dla klimatu wolalbym stara tibie, chodz ten ss z bk to chyba jeszcze nie moje czasy ale na kazdym znajome nicki ;]

co do tych 'pr0 plejeruf' to Def, Przem itd... olejcie ich.. nie zwracajcie uwagi na to co pisza.. znudzi im sie a niedlugim czasie dostana banana

@azelux
co z tego ze stare konto odblokowali? To sie znowu zablokuje


bless ya all ^.-

@edit
/down
tylko najpierw wytlumacz mi co to znaczy 'pocioł'? nie wiem czy to jest dla niego straszne, ale ksoro nie przestrzega regulaminu bo jest pewny ze ma drugie konto, to uswiadomilem go tylko ze to go nie chroni a co on z ta wiedza zrobi idontcare.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein

Ostatnio edytowany przez Snagoth - 02-12-2008 o 19:26.
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem