Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2009, 18:20   #165
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Nie będę się z tobą kłócił bo to niema sensu. Tylko gwoli ścisłości wyjaśnię parę rzeczy.
Ja też się kłócić nie mam zamiaru, chcę ci tylko coś wytłumaczyć. Logiczne rozumowanie byłoby takie:
a hej, mam 100000zł
b niemożliwe, pokaż
a ok <pokazuje>
b no rzeczywiście, masz 100000 zł, bo udowodniłeś to

Twoje rozumowanie natomiast, jest takie:
a hej, mam 100000zł
b niemożliwe, pokaż
a a ty możesz udowodnić, że nie mam? to znaczy, że mam!

Cytuj:
2. CM Craban, po zaraportowaniu buga. Gdybyś przeczytał mój temat to byś wiedział.
On nie powiedział, że istnieje quest na SoF. Powiedział dokładnie: "The sword is real, yes, but I cannot tell you how to get it". Sam wiesz, że cipsoft już nieraz na trudne pytania odpowiadał wymijająco i tym razem może być podobnie. Owszem, to zdanie brzmi tak jakby chciał powiedzieć, że istnieje, ale równie dobrze można je zinterpretować: miecz jest prawdziwy, tak <- racja, jest, leży sobie na wysepce; Ale nie moge ci powiedzieć jak go zdobyć <- może nie powie, bo nie da się tego zrobić? Nie twierdzę, że nie ma tego questa. Ale nie ma dowodów na jego istnienie. I nie wierz we wszystko co mówią, bo słowo nie jest żadnym dowodem.

Cytuj:
3. Knightmare w wywiadzie dla tibia-news. Poszukaj sobie w google. Gdybyś czytał mój temat to byś wiedział.
O ile się nie mylę, to powiedział, że "rozwiązanie mamy pod nosem" czy coś takiego. To też można na różne sposoby zinterpretować. Ty sobie z góry założyłeś, że quest istnieje, dlatego uznajesz tę wypowiedź za dowód.

Cytuj:
5. Jest tysiące takich zdjęć zobacz sobie choćby te z mojego tematu.
Chodzi mi o zdjęcie, które nie jest fejkiem.

Cytuj:
6. To, że jeśli ktoś go ma (co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne), nie znaczy, że musi się tym pochwalić.
A to, że 4567476 osób się nim nie chwali, nie znaczy, że któraś z nich go ma.

Cytuj:
Nie musisz używać przekleństw, żeby stać się wyrazistszą postacią, wystarczy zwykłe "kurcze" .
Przekleństwa w moich postach pełnią funkcję ekspresywną.

Cytuj:
Normalnie następny Ameriov, spalmy go na stosie itp. itd., ale, żeby powiedzieć co jest źle to ostatni są, tym bardziej, że większości podoba się moje kompendium.
Nie chodzi o to, że twoje kompendium jest złe. Jest dobre, wszystko fajnie napisane itp. itd. Chodzi o to, że jest niepotrzebne i nikomu się do niczego nie przyda.

Cytuj:
Na koniec nie "To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc." tylko "To twoje kompendium można sobie o kant dupy potłuc." Takie znane ludowe przysłowie.
Dobrze, więc: twoje kompendium jest "o kant dupy potłuc". Lepiej? Nie czepiaj się słówek, bo w twoim poście naliczyłem 10 błędów
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem