Temat: Serwer Nerana SS Odsłona 4:)
Zobacz pojedynczy post
stary 09-12-2008, 23:31   #113
Scartex
Użytkownik Forum
 
Scartex's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 665
Stan: Początkujący
Imię: Scartex
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 133
Skille: 87/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopp Pokaż post
No i powiedzcie mi po co Wy sie tak napinacie na forum? Dalibyscie sobie juz spokoj bo za niedlugo trzeba bedzie zalozyc nowy temat. Dajcie na luz ..

@Scartex

co do chara Elder Peta , to musze potwierdzic iż , od 1 do 125~ gral nim 1szy owner ( znam go od 40 lv~ ) , na 125~ wymienil go za Mala Trinity , jednak byly knight doszedl do wniosku ze nie umie grac edem i zamienili sie spowrotem , tak wiec 1szy owner gral znowu na Pecie , wbil pare lvli i sprzedal chara za 800k i mandrake i gra teraz na nowym charze. Na nicku Elder Peta gra Vaderick.
Uporządkowalem dla was te fakty ktore nie wiem po jaki grzyb roztrzasacie.
Wiem to wszystko ale zdawalo Mi sie ze Vader wzial chara od Trinity a nie old pety
Nic nie roztrzasam

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Goratela Pokaż post
nie tak ;p na speediego bylismy troche wkurzeni ale sie przeciez pogodzilismy :d wiadomo ;]

a Szkapa nie kupi nigdy chara bo nie bd mogl sobie glupiego nicka zrobic tak mowi ;]

ps Xaszkil
No ale o to wlasnie sie rozlecialo Gazen... a to co jest teraz nei wiem

No szkapa do glupich nickow ma wyjatkowy talent
No ale moze to co dla nas jest glupie dla niego jest normalne
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajnyludek Pokaż post
@Maka ZAINSTALUJ MOZILLE FIREFOX TAM BLEDY PODKRESLA
jeszcze skopiuj jak piszesz FAIL Czy cos co nie wyszlo ;] (wasz cel sprubowac cos zrobic? jakos wam nie wychodzi ^.-) Goratel i tak jestes ciota nie pisze sie klucie tylko kłóćcie pacanie/ podstawowka power !
Scartex jest offline   Odpowiedz z Cytatem