Zobacz pojedynczy post
stary 29-07-2004, 15:25   #9
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

obawiam się ,że Black list staje się powoli kolejnym narzędziem terroru wykożystywanym przez ludzi "z marginesu" w celu wymuszenia kasy/utrudnienia gry/ zastraszenia normalnych graczy. Taki człowiek ma gdzieś fakt, że jest na BL a jeśli przez trzy dni próbujesz kupić DSM topo pierwsze sprawdzanie sprzedającego jest sporadyczne a jeśli nawet jest na bl to ja osobiście nie słyszałem, żeby z tego powodu tranzakcja nie doszał do skutku.
Cytuj:
Jesli bedziesz pisal w Blacklistthread napisz, ze w takim razie Ty go blacklistujesz za skladanie falszywych reportow...
to po co jest bl? ja oczywiście ja przestrzegam zasad bo sam nie lubie kiedy ktoś łamie zasady moim kosztem ale jeśli ktoś doda kogoś do bl to wttedy tamten szybko pisze "kontrpost" i sprawa zostaje zawieszona nobo jak udowodnić kto ma racje?
Jest jeszcze możliwość nagrywania każdej sekundy gry ale to też jest trochębez sensu...

Edit:
Jeszcze jedno:
Cytuj:
Na koniec jeszcze raz powtarzam: Blacklist nie jest idealna, ale co w takim razie innego mielibysmy zrobic, zeby na Securze ograniczyc ilosc lamerstwa?
skoro tak to BL powinna być tylko narzędziem, służącym do własnej oceny sytuacji a nie bezwzględnymi kartami prawa Secury. Znam wielu ludzi, którzy są na BL za nic i jeśli bym traktował te osoby tak jak ty zalecasz ocenił bym ich niesłusznie za co mogli by mnie dodać do BL( za niegrzeczne zachowanie itd.) błedne koło prawda?
BL powinno tylko wspomagać graczy w wyrabianiu sobie opinii o danym graczu. Jeśli ktoś jest na BL to nie skreślać go tylko spróbować to z nim wyjaśnić.
Nawet jeśli ktoś ma 4 czaszki to co z tego? Czterech kolesi się uwzieli za jednego i dodają go na bl tak, że wygląda to bardzo wiarygodnie.

Oczywiście znam teżwiele przypadków, których obecność na BL jest jak najbardziej uzasadniona. Mają po kilka a nawet kilkanaście wpisów na które w pełni zasłużyli.

Rozwiązaniem problemu BL jest chyba tylko wybalansowanie pomiędzy lekceważeniem a postrzeganiem bardzo poważnym tej nieszczesnej, Czarnej listy.

Offtopic. A można tam dodać dostawców internetu? to co oni mi tutaj serwują to po prostu skandal
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem