Zobacz pojedynczy post
stary 04-08-2010, 22:17   #21
Zuybaran
Użytkownik Forum
 
Zuybaran's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Domyślny

ooooj, własnie widze jak masz na mnie wyjebane... aż tak bardzo wyjebane, że przeszukiwałeś moje posty, żeby mi udowodnić, że ty masz rację. w sumie to gówno udowodniłeś, to jest mój 1. PACC i po prostu nie wiedziałem czy da się wyciągnąć jakiś lepszy exp ową postacią . ; ]

jeśli słyszysz od większości osób ' osiągłęm ' no to widzę, że w niezłym towarzystwie się obracasz. nie miałem na myśli obrazić cie w poprzednim poście, tylko rozśmieszyło mnie to jak napisałeś. widzę, że twoją elo duma spadła trochę z mojego powodu, więc sorry


HAHAHAHAHA ! ' przerabiałem już tysiące frajerów jak ty ' - gangstersko hahaha ; D no to przerób też mnie, szczególnie, że to ja mam powody żeby się z ciebie śmiać, a nie ty, tylko dlatego, że nie wiedziałem paru rzeczy o danej postaci. sorry, że nie jestem takim elo ogarem tibijskim jak ty : /

następna rzecz - tibia to nie są pokemony, jeśli tylko umie się w nią grać i stworzyć, chociaż dla siebie jakiś klimat w tej grze... i nie nazywaj mnie dzieckiem, ok ? nie znasz mnie, gówno możesz o mnie powiedzieć.

Tyle, nara ; ]
__________________



16:04 Visa Elvan [28]: jak dasz jakis wartoscowy itemek to ja ci dam kase albo jakis lepszy itemek i ten twuj bedzie dalej twuj

;*** Luv Nups I Moją mamę <33

Ostatnio edytowany przez Zuybaran - 04-08-2010 o 22:22.
Zuybaran jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.