Zobacz pojedynczy post
stary 24-12-2011, 13:03   #1
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny Płyta roku 2011

W tym roku nieco później, ale tradycyjnie już w grudniu wybieramy najlepszy album mijającego roku W poprzedniej edycji mieliśmy remis i tytuł wywalczyły albumy Motorhead - The World is Yours oraz Kno - Death is Silent. W tym roku też sporo się w muzyce działo, kilku kandydatów każdy powinien znaleźć. Przypomnienie zasad z poprzednich lat:

Głosowanie potrwa przez 2 tygodnie, chyba że liczba głosów będzie naprawdę niska, to ewentualnie się je trochę przedłuży. Aby jak najwięcej osób zagłosowało, temat ten umieszczam w owion, a nie w forum muzycznym. Dlatego proszę moderatorów o pozostawienie tematu w tym dziale, a przeniesienie go do forum muzycznego dopiero po zakończeniu glosowania. Więcej głosów - bardziej obiektywny wynik.

- glosowanie podzielone jest na 2 etapy, pierwszy etap potrwa do 1 stycznia 2012, drugi do 8 stycznia 2012
-
w przypadku małej ilości głosów w podanych terminach możliwe jest przedłużenie głosowania
-etap pierwszy polega na wytypowaniu 3 albumów wydanych w 2011 roku, które uważamy za najlepsze i wpisaniu ich w tym wątku w następujący sposób:
1. Wykonawca1 - Nazwa albumu1
2. Wykonawca2 - Nazwa albumu2
3. Wykonawca3 - Nazwa albumu3
Proszę o wpisywanie swoich typów z pogrubieniem, ułatwia to ich zliczanie.
- dziesięć albumów, które uzyskają najwięcej głosów, przechodzi do drugiego etapu, w ktorym za pomocą ankiety będzie można oddać głos na 1 z dziesieciu albumów które znajda się na liście. Kolejność umieszczenia na liście ma znaczenie, bo w przypadku, gdy kilka albumów będzie miało jednakowa liczbę głosów i znajdą się na 10. miejscu, przechodzi ten, który na Waszych listach był najwyżej.
- Jeżeli nie da się wytypować dziesięciu wg powyższej zasady, wtedy przechodzą albumy mające dwa lub więcej głosów
- mozna podawac oczywiscie plyty z dowolnego gatunku muzycznego, polskie i zagraniczne, jedyny warunek to ze plyta byla wydana w 2011 roku.
- poza 3 albumami do glosowania, mozna tez podawac dowolna liczbe wyroznien dla albumow, ale one nie licza sie w glosowaniu
-Głosy w drugim etapie oddane ze świeżo pozakładanych kont nie będą liczone, w poprzednich latach zdarzało się, że ludzie głosowali na swój ulubiony album zakładając kilka fałszywych kont

Co roku dłuższy się ten regulamin robi Chyba wszystko jest jasne, kto brał udział w poprzednich dwóch edycjach wie jak to wygląda. Mam nadzieję, że w tym roku też pomysł się spodoba i ludzie oddadzą głosy Przejdźmy więc do głosowania.

Moje typy:
1. Metallica & Lou Reed - Lulu - powszechnie zjechany, ale przez sporo osób także doceniony. Dla mnie świetny, udany eksperyment i jedna z najlepszych płyt w dorobku Metalliki. Zdecydowany plus za chory, brudny klimat tej płyty, wciągnęła mnie jak żadna inna w tym roku.
2. Mastodon - The Hunter - ich poprzednie albumy raczej mi nie podchodziły, tego za to bardzo często słucham i uważam, że jest świetny. Po koncercie na Sonisphere myślałem, że już nic mnie do nich nie przekona, a tu proszę, niespodzianka
3. Metallica - Beyond Magnetic - chociaż ta EP to odpadki z Death Magnetic, a utwory są w surowym, nieobrobionym stanie, to nieźle kopią dupę, zwłaszcza Just a bullet away i Rebel of Babylon.

Wyróżnienia:
Machine Head - Unto the Locust- nie tak dobry jak poprzedni album, ale nadal na wysokim poziomie.
Puscifer - Conditions of my parole - projekt wokalisty Tool, pokręcona, ale genialna muzyka
WhoCares - Out of my mind/Holy Water - chociaż tylko dwa utwory, to biją na głowę większość materiału która wyszła w tym roku.
Chickenfoot - III - niedawne odkrycie, wpada w ucho od pierwszego przesłuchania
Coma - Czerwony album - zdecydowanie lepszy niż Hipertrofia, bez obecnego tam wszędzie przekombinowania. Woda leży pod powierzchnią kopie dupę

No to czekamy na wasze głosy Niech wygra najlepszy!
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 25-12-2011 o 11:56.
Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.