Zobacz pojedynczy post
stary 28-02-2006, 14:51   #314
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Jeżdżenia po głupich propozycjach ciąg dalszy. Czy wy się nigdy nie nauczycie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez faucolt
@ Co chciałbyś zobaczyć na stronie?

Odp. Brak reklam.
Jasne. Załatw miesięczny sponsoring stronie, to reklam nie będzie. Jesteś chętny?
Będziesz przelewał kasę na konto Droma co miesiąc, żeby nie było reklam na stronie. To się opłaca (Dromowi)! Bogaci fra... sponsorzy - do telefonów!

Nie chcę tu robić za rzecznika prasowego Tibia.pl, ale wkurzają mnie teksty w stylu "wywalcie reklamy!111 precz z komerchomrazraz". Tibia.pl MUSI być komercyjna, inaczej NIE DA rady. No chyba, że macie trochę forsy w zanadrzu, drodzy maruderzy, i możecie się podzielić. Nie macie? To szat de fak ap.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grafika
Ja probonuje zeby moze pomyslec cos nad grafikom w grze bo gra jak wszyscy tu zapewne wiedzom jest git tylko pszydalby sie jakis patch poprawiajoncy grafe a konkretnie mam na mysli 3D i jak sie cos ubiera na siebie zeby bylo widac jak sie cos ubiera na siebie.
Czy Tibia.pl wygląda na forum Tibia.com? Albo tamtejszy dział "Requests"?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LolnY
2. Dział OTS, w którym będzie znajdowała się lista serverów oraz poradniki, skrypty itp. (oczywiście do OTS'ów).
Wy macie oczy w dupie? Open Tibia Server jest ZAKAZANY. W. Regulaminie. Strony. I. Tibia. Rules. AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHDONNERWETTER RRRR!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bamelot
Wiecie czego tu brakuje? Dzialu do ktorego by gracze przesylali swoje prace (tarcze zbroje oczywsicie rysowane)
A podforum "Grafiki" i "Fake'i"? WY JESTEŚCIE ŚLEPI?

************************************************** *******

To teraz moja prośba.
Sugeruję, żeby wymienić baner ze stroną http://www.so.pwn.pl i dać BYCZY baner tej strony zamiast logo. To pomoże na moje (i nie tylko) skołotane nerwy na widok tekstów w stylu "pszeprarzam". O, i ewentualnie jeszcze jakiegoś kafara, który po zrobieniu ortografa przez usera waliłby jego głową w monitor, AŻ BY SIĘ WRESZCIE NAUCZYŁ, że "mówić" piszemy przez "ó", a nie "U".
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem