Zobacz pojedynczy post
stary 30-06-2006, 12:16   #112
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian-Wladca Wody
Moja pierwsza postacia jakom mialem byl kniat od kolegi (nie wizdalem co sie dzieje nosilem stuted-secik i inne speci czy nawet co znaczy you adwense shidlnig?)ale to byla piekna gra bez zadnych obowiskow grasz chodzisz robisz co chcesz poprotu bosko Ale taka gra nie miala wiekszego sensu na pszyhloscipodniecaselm sie nawet jak kolega dal mi chain legi i zara padlem jak je dostalem zabil mnie zerk poszlem po nie i patsze nadbiega znowu i pol pol pol i dedzik i lece dalej i patsze i jusz nie ma jego i moich chan legow ale dobra wrucimy do tematu.

Puzniej zrobilem sobie sorca i grala mi sie nim bardzo milo czylem ze to moje powolanie (kolega sorc[ale nie rywalizowalismy chyba ze dla zabawy ],najlpszy kolega paladyn,wajowa kolezanka druid i wajny kolega druid,i silny kniat kolega) wajnie bylo zblizalo sie jusz do zrobienia 30 lvl i zara mialem se kupic wand on inferno .a tu pieknego dnia spiuje pasy i co widze napis cos z aconte wpisuje wpisu ban jusz iwdzalem ze mam schakowane konto i cusz otpuscialem nie gralem prawie caly rok skzolny ale wcionszy myslalem o tym no kurde znowu poszlem sobie od tematu

Dobra wedluk mnie najwajniejszy jest druid ze swojim UE druid ma tesz wajne czary , paladyn niesle wali na hlvl a knajcik super wali i on moze sobie mazyc o zajewajnych sworda czy co tam a my co srokowie i drudzi? nic palek moze se pomazyc o poer arows jeszce
Po twoim stylu pisania muszę przyznać, że Tibia dla ciebie to zło i opuściłeś się przez nią w szkole : (
Zabawny jesteś.

Co do tematu, każda profeja ma swoje wady i zalety.
Nie ma najlepszej profesji.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem