Zobacz pojedynczy post
stary 09-08-2006, 11:08   #1
Suhuto
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 39

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Niezrzeszony
Świat: Inferna
Pytanie Jaką wybrać profesję?

Witam. Jak już zapewne wszyscy wiecie, sierpniowy update przyniósł dla wszystkich profesji 'pare' zmian, zarówno sensownych jak i bezsensownych. Ale do rzeczy. Mam pewien dylemat. Chcę na dwóch oddzielnych światach zrobić sobie dwie różne postacie. Zależy mi bardzo, żeby to nie byli np.: dwóch rycerzy albo dwóch sorków, tylko na przykład na jednym świecie palek a na drugim druid ( to tylko przykład ). I właśnie nie wiem, które profesje wybrać, biorąc pod uwagę zmiany, które weszły wraz z ostatnim update. Dla ułatwienia mogę wymienić parę wskazówek, które być może uczynią ten wybór łatwym.

1. Jednym z serwerów, na którym chcę grać jedną z postaci to Inferna, dość głośno osławiony serwer ze względu na klimat OTS/test serwera. Tutaj należałoby się dość szczegółowo zastanowić, gdyż z jednej strony panuje tam mały exhaust a z drugiej CIP-owski aimbot ( tym bardziej na świecie, gdzie za zabicie gracza nie jesteś oznaczony czaszką i nie ma limitu zabijania graczy ) uczynił sorków/druidów bardziej śmiertelnymi, zresztą nie tylko ich.

2. Drugą postać planuję założyc na świecie z normalną walką PvP. Tutaj już nie trzeba się tak bać o życie jak na Infernie

3. Na Infernie już mam zrobione dwie postacie:
- paladyn - 22 lvl, 60/33, 10 m lvl.
- sork - 20 lvl, 20 m lvl.

4. Na którymś z tych światów chciałbym zrobić Annihilatora ( prawdopodobnie oznacza to konieczność wybrania knighta/paladyna )

Według mnie najbardziej prawdopodobne warianty jeśli chodzi o wybór profesji to odpowiednio do serwerów Inferna/PvP:

1. Palek/Sorc
2. Palek/Druid

Oczywiście te warianty są tylko narazie teorią, gdyż swój wybór chciałbym poprzeć Waszymi doświadczeniami i argumentami z gry po update. Być może wielu z Was, spośród nowych rzeczy powszechnie uważanych za nie do zaakceptowania widzicie zalety. Być może też pomimo tego, iż niektórym nie podoba się kwestia blokowania knightem stworków z uwagi na 10-cio sekundową możliwość przetrząsnięcia stworka tylko przez tego, który zadał największy dmg, dla Was nie stanowi to większego problemu. Właśnie dlatego proszę o Wasze zdanie na ten temat. Piszcie warianty, jakie byście wybrali i najlepiej będzie jeśli poprzecie je jakimiś komentarzami. Wielce prawdopodobne, że wybór uwarunkuję ilością/rodzajami wariantów, które przedstawicie. Chociaż nie ukrywam, że granie na Infernie druidem/sorcem jest aktualnie wielkim wyzwaniem i graniczy z cudem. Z góry dzięki za Wasz czas, mam nadzieję, że mi pomożecie. Czekam na mądre posty, ciekawe propozycje i dojrzałe argumenty.
__________________
Suhuto
Suhuto jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.