Zobacz pojedynczy post
stary 30-08-2005, 01:06   #1
Golempol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny Edron wszytko o NPC

Chciałbym pokazać w tym poradniku npc w edron co sprzedają i.t.p

Tu ogólna mapka.


1. Poczta można kupić parcele, listy


2,a,b
po lewej sklep z jedzeniem można kupić Salomon pomarańcze ciastka. Po prawej jest bank można tu zamienić pieniądze.


3. Kowal można tu sprzedać ,mace za 30 gp ,sworda za 25 gp, chain armora za 70 gp.


4.Tu można zakupić podstawowy ekwipunek typu lina łopata, wędka, i.t.p. Można także kupić crowbar za 245 gp.


5.Sklep. można kupić jacket, green tunic, cape, leather legs, scarf, sandals leather boots. Scarf kosztuje 15 gp można nakupić cały bp scarfow i w carlin sellnonc noobkom za 100 gp.


6,a. Npc Puffels sprzedaje czary:

6,b. Npc Urshulla tez sprzedaje czary:

6,c.Npc Groundpalhh ten tez sprzedaje czary:

6,d. Npc Zoltan ten tak jak inni sprzedaje czary. (widać ze fan cachera ):



7,a. Npc Luna u niej można kupić grzybki i różne Zioła.


7,b. Npc Thomas można u niego kupić spell boki scrolle i.t.p


7,c. Npc Sandra U niej kupisz wszystkie napoje zaczynając od wody na urine kończąc.




1.Dragon Lair
Pod powierzchnia Dragon i Dragon Lord
Na poziomie nic nie ma
Nad powierzchnia dragon
Niestety nie wiem w jakich ilościach tego jest (mam 30 level)

2.Hero Cave
W tym miejscu postacie z dużymi levelami mogą naprawdę dobrze poexpic szczególnie na hero.
W hero cave można Natknąć się na 2 slynne questy Anihilator i Demon quest.
Także w tym miejscu Jest pojedynczy resp demona, postacie poniżej 100 levela huntują tu często demony
W poszukiwaniu dobrego lota. (potem postaram się załączyć mapkę )

3. Undead Mount
Na powierzchni można spotkać ghule. Powyżej ds.’y szkielety i ghule. Dobry exp dla postaci 40 levelowych.

4.Hunters Camp
Zagrożenie dla nisko levelowych postaci które zwiedzają edron. Raczej jako przeszkoda niż miejsce do expienia.

5. Cyclopolis
na powierzchni Cyklopy pod ziemią Scorpion, Wild Warrior, Elf Scout, Dwarf Soldier, Minotaur Archer, Minotaur Mage, Cyclops, Minotaur Guard, Dwarf Guard, Elf Arcanist, Orc Berserker, Fire Elemental, Orc Leader, Priestess, Dragon oraz Behemoth.
Dobry exp. Do wyboru do koloru. W tym miejscu jest Też słynny behemoth Quest. Jeśli grasz na calmerce to nie będziesz miał problemu z questem Duzy resp cyclopuw naprawde można se fajnie poexpić.

6. Edron Forest Area
Nic ciekawego nawet postaci z super extra malym levelem tu niepoexpia.

7. Small Cave
Kilka szkieletow i ghuli pod ziemia miejsce raczej nie do expienia .
Ogulnie z 5-6 ghuli a szkielettow nawet nielicze ale gdzies około 4-5.

8. Cmętarz
Troche szkieletów

9. Troll Cave
Dobry exp dla nisko levelowych postaci exp wszytkie rodzaje trooli i to w dużych ilosciach

10.Goblin Cave
To samo co wyzej dużo goblinow też bardzo dobry exp dla nisko levelowych postaci.

11.Orc Cave
Dużo orcow ale ja nie mam pojecia jak tam dojść





Mam nadzieje ze ten poradnik chociaż trochę wam pomoże i nie będziecie latali na ślepo do każdego npc.
Jak beda jakies blędy pisac.

Ostatnio edytowany przez Golempol - 28-06-2006 o 23:44.
Golempol jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.