Zobacz pojedynczy post
stary 25-07-2006, 16:24   #317
=eQQ=
Użytkownik Forum
 
=eQQ='s Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Abroad
Wiek: 32

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
=eQQ= ma numer GG 8165568 Send a message via Skype™ to =eQQ=
Domyślny

Widze ze wy macie naprawde niesamowite problemy. "Shackowali mi mojego druida 9 lvl, stracilem mace i legion helmeta "

Wlasnie dzisiaj zostalem shackowany przez BR gildie. Moj ~50 lvl MS zostal zjechany do 32 lvla... Stracilem Royal Helmeta, Blue Robe, Crown Legs, BoH'y, Demon Shielda, i wszystkie Wandy... + ~40k & loot ~25k & Decosy... Jak weszlem na konta to myslalem ze sie zajebie, teraz mi troszke przeslo... I dlaczego? Bo nie chcialem dolaczyc do BR Gildii. Potem smiali mi sie w twarz, ale nawet gdyby powiedzieli ze mi oddadza itemy to bym nie dolaczyl do tych s*****eli...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez franek pogromca cipsoftu
Zostalem shackowany:
Nick: Troll - mialem pacca, 20 lvl, 17 mlvl, skille 18/22, eq: dark helmet, plate armor, plate legs, leather boots, dragon shield i 3 pierwsze wandy i 5k w depo. Po hacku zabili mnie do 11 lvla i zabrali wszystkie rzeczy. Po tym incydencie rzucilem na swoja matke krzeslem i pojechala do szpitala. (na szczescie nic powaznego poza zlamaniem lewej nogi).
Tak - jestes pojebem. Potem sie nie dziwie ze jakas po... pani psycholog mowi ze ta gra doprowadza ludzi do debilizmu.
__________________


Freelancer.

Ostatnio edytowany przez =eQQ= - 25-07-2006 o 19:21.
=eQQ= jest offline   Odpowiedz z Cytatem