Zobacz pojedynczy post
stary 13-05-2008, 20:07   #74
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xydijo Pokaż post
Witam , nie chce robić nowego tematu więc napisze w tym ... Jak mogę szybko schudnąć ( do zimy minimum 30 KG spalić ) Mam 1.70 Wzrostu i ważę około 105KG ( Błagam , nie śmiać się ) Ma ktoś może radę ? ( Nie obżeram się w fast foodach itp , mam tak od urodzenia ) Strasznie mi na tym zależy ...
105kg w wieku 14 lat to zdecydowanie za dużo. Wykorzystaj wakacje a zrzucisz zbędne kilogramy... Ja bym Ci polecił częste bieganie bo co jak co, ale na otyłość to tylko biegać. Oczywiście nie ma to być samo bieganie typowo po parku, przecież można piłę pokopać? w kosza pograć?

Co do odżywiania: Polecił bym się przerzucić na ryż i kaszę Jak Ci bardzo zależy i masz silną wolę możesz sobie kolacje odpuszczać, ewentualnie zjeść ale bardzo "ubogą" i to kolo 18.
Ty nie masz się głodzić bo w tak młodym wieku to bardzo nie zdrowe, Ty rośniesz. Staraj się jeść ale w mniejszych ilościach, przykładowo pomyśl że kiedy zjadłbyś tyle obiadu i odrzuć z tego połowę.

Zupełnie zrezygnuj ze słodyczy i napoi gazowanych. Przerzuć się na wodę mineralną.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem