Zobacz pojedynczy post
stary 21-02-2007, 15:19   #73
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mati8dwa Pokaż post
coś zrobię w tym stylu.
Chodziło o poziom, a nie typ. Każdy ma charakterystyczne typy wykonywania prac. Po za tym czego się boisz dając to JPG? Że niby ci ktoś ukradnie? Popatrz jakie prace Blacko daje na forum. Po za tym jak już dajesz JPG to dawaj lepszą jakość. Na dodatek ten znaczek. Naprawdę mało tu widać. Co do samej pracy, to przez jakość trudno zobaczyć jakich narzędzi użyłeś. Cieniowanie za słabe, kontrasty powinny być większe. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Pogadaj z MKM-em


@edit
No dałeś już porządną pracę, więc teraz moge cię zjechać:
Widząc JPG myślałem, że to coś w PS albo we flashu. A tu miłe zaskoczenie: pixelart

-kontury niechlujne w niektórych miejscach
-przydałoby się AA
-lineart całkiem niezły i tu masz +
-przegradientowane i to w denny sposób
-cieniowanie leży kwiczy i nie może się podnieść. Tu zapukałeś w dno od spodu. nie ma wypukłości.
-jedna czerwona zapinka nie pasuje do drugiej
-osobnik na obrazku został pozbawiony pewnie dużej części mózgu. Głowa za mała jak dla mnie.
-osobnik na obrazku prawdopodobnie po jakimś poważnym wypadku doznał poważnego urazu ręki. Stań w takiej pozycji i obróć tak rękę.
-światło pada z innej strony na poszczególne elementy obrazu. Czasami z góry, czasami z dołu. Zdecyduj się wreszcie.
-kontrasty za małe
-ostrze nie pasuje zupełnie do reszty pracy. Do tego wygląda, jakby wypełnione gradientem i przekonwertowane na JPG.
-czy ostrze jest na pewno pixelartem jak reszta pracy? I czy na pewno twoje?
-materiał się układa całkiem inaczej. Tu jest bez sensu.

Przepraszam, że skupiłem się na negatywach, ale tak jest potem lepiej poprawiać jakość swoich prac.
__________________
[HACKED] by Winzard

Ostatnio edytowany przez slawekmag - 21-02-2007 o 19:25.
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem