Temat: Ultras
Zobacz pojedynczy post
stary 01-09-2009, 22:56   #525
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
Słuchaj widziałem może jedną kabarynę, ogólnie spotkanie spokojne, w takich ligach chyba nie ma dymów. Nie ma żadnej ultraski u nas na żużlu, a że przyszli "ci zli kibice piłkarscy" to przyjezdni stracili 2 flagi ;D
zdziwisz sie ;D 2 lata temu nasz wyjazd do bielska , 4 ligowe kluby , NAS TYLKO 35 !!! MIEJSCOWYCH KOLO 60 A policji od zawalenia ;D nawet z Siemiatycz z nami jechali a w powiecie bielsk dojechali jeszcze od nich ;D zaraz znajde zdiecie to pokaze ;D




a to wyjazd do Bielska z przed chyba 3 lat , albo 4. (lepsze czasy)






no i pierwszy sezon mego chodzenia na mlyn ;D Tur Bielsk przyjechal do nas , i czekamy pod stadionem zeby zrobic dym , mialem wtedy 12 lat ;D pamietam ze mialem kose w kieszeni bo na mecz zostawilem ja przed stadionem ale po meczu ja wzielem ;D niestety dymu nie bylo bo oni jakos szybko pod eskorta do autobusu wsiedli i dluga , ale pamietam ze chyba z 4 kamienie w szyby polecialy , z czego 1 wybita.


ja to ten w samym srodku w pierwszym rzedzie , taki niski w czapce z daszkiem , szalik na twarzy i biala koszulka z 3 czarnymi paskami.

__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 01-09-2009 o 23:06.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem