Zobacz pojedynczy post
stary 17-12-2008, 12:10   #641
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
I tu bym się zgodził, część ludzi ślepo wierzy (dokładnie w miecz z kolcami, spike sword), a co z tym małym procentem którzy WIEDZĄ, a nie wierzą (i rozróżniają SoF od SS)?
Ludzie nie wiedzą nic o SoF w rozumieniu takim jak Ty to czujesz. Przyjmij dla uproszczenia, że po prostu mylą i nazywają `miecz z kolcami` raz SS raz SoF.

Tak naprawdę jeśli nagrodą z questu nie będzie miecz, którym można walić po głowach `snejki i bugi`.. to większość ma ten quest w dupie.
Jeśli jest prowadzona tu `dyskusja` to tylko o zdobywaniu miecza, cała reszta(bajki i baśnie - rpg) to brednie nie związane z tematem.
Puki to do Ciebie nie dotrze, będziesz pisał posty i ciągle się dziwił, że wiekszość je ignoruje i nie podejmuje dyskusji.

@topic
Ktoś zwrócił uwagę, że po tym(?) update zaczęły się respic różne itemy w komnacie z copper key'em? (możliwe ze mam zwidy, ale raz 5min po server save znalazłem tam dzbanek a innym razem sword, dziwne bo dokladnie na wodzie)
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 17-12-2008 o 12:12.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.