Zobacz pojedynczy post
stary 10-09-2007, 21:46   #186
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

Cytuj:
trafiasz z mass drivera dopiero za drugim razem to święto. Tylko czy gracz z takimi umiejętnościami mógłby raz wbijać ok. 0 fragów, a kilka chwil później 100? :F
A czemu nie? xD oczywiście że z md, w czasach gdy mój skill był wyrobiony....Teraz mam new dysk i nawet bindów na weapon nie mam..chyba czas powrócić do trema huehue
A co, nigdy na spect. nie siedziałeś?

Kiedyś mogłeś po*******ać po ścianach itp, robić najbardziej posrane uniki dreczem- 1, no może 2 strzały z md i cie nie ma

a dzwięk?-skacze sobie taki jeden zadowolony z bazy, wyskakuje z zakrętu i pyk , zresztą niewiem czy teraz też tak jest, ale kiedyś chyba były takie nooby, nawet na cw, ze skakanie dreczem gdy lepiej by było cicho podejść-
a po co?^^

Btw, wiesz że da się zabić 5 tyrów z nada? wbiegasz w środek a tyry same się klepia, nad na dobitkę

Cytuj:
No i czesto jest tak ze tylko 1 gosc nabija s2, bo reszta kampi w bazie albo boi sie wyjsc dalej niz 3 metry..
Ot, często BYŁO tak, że 1-2 osoby max wychodziły.., ot więcej, było nawet tak, że siedzieli za scianą turretów z czajnikami, i kto wbił szybciej s2, jak myślisz?

Cytuj:
Na 100 graczy w trema przypada tylk
o jakies 10-15 pr0 więc...
Ostro, kiedyś było i lepiej i gorzej huehue

Dobra rozpisałem się zabardzo

Pzdro.
exeros jest offline   Odpowiedz z Cytatem