Zobacz pojedynczy post
stary 01-10-2011, 21:41   #3734
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
japa cieciu
Hahahahahaahhaah Podpis!



Weź mnie ktoś przygarnij do grania rankedów duo, ostatni mecz - Ja Urgot na lane z Lux support (lux support to w ogóle śmiech na sali, ale no cóż), gdzieś tak w 5 minucie grzecznie poprosiłem żeby nie pchała linii, żeby jungler miał lepsze warunki i żebyśmy nie zostali łatwo zgankowani. Lux odpowiedziała na to "FU ur russian retard (nick zobowiązuje ), i have 0 farm, noob" no to ja mówie jeszcze grzeczniej (to nie sarkazm), że nie chodzi mi o last hity, tylko o pushowanie linii. Na co Lux ponownie "Fu, now i steal ur creeps, u pissed me off russian noob". Generalnie poszedłem sobie z tamtej linii jak najszybciej,zaraz po odcięciu Ashe od farmy - tzn. 2 lvle do tyłu. Wygraliśmy, ale tylko dlatego że Shaco ogarnął sytuację i robił backdoory co chwilę, team ogarniał focus - było generalnie spoko poza tą Lux. Jak tak dalej pójdzie to dostanę nerwicy, nie rozumiem, czy ludzie na prawdę nie potrafią przyjąć do wiadomości że robią coś źle?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 01-10-2011 o 21:43.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem