Zobacz pojedynczy post
stary 11-10-2011, 11:21   #33
Luflee
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez soulz Pokaż post
Wszystko jest napisane na obrazku, potrzebujesz konta premium, żeby je przywrócić, ponieważ przekraczają maksymalną ilość wyświetleń dla darmowego konta.
Ale to właśnie jakieś dziwne, bo w jednym poście na blogu część obrazków działa część nie, a jak ktoś otworzył stronę z postem to wyświetliły się wszystkie obrazki tyle samo razy. Kiedyś miałam podobnie, ale inny napis na tym obrazku a po kilku dniach wróciło do normy. Kurczę, to gdzie linkować aby nie usuwało zdjęć? Kiedyś linkowałam na ifotos, tam usuwają (zarejestrowanym) dopiero po roku od ostatniej odsłony. A moje zdjęcia mają praktycznie codziennie po kilkaset odsłon, więc chyba prędko by nie usunęli? Na pewno nie tinypic, bo przez niego wszystkie zdjęcia musiałam linkować od nowa, bo usunęli sobie po roku, a części nie miałam. Imagashack też niezbyt, bo dawno linkowałam i pamiętam, że już po pół roku zdjęć nie było czasami. Kurczę, ten photobucket był fajny bo trzymał zdjęcia a albumach zawsze mogłam wrócić, znacie podobne strony? Te zdjęcia mają wytrzymać kilka lat.

Ostatnio edytowany przez Luflee - 11-10-2011 o 11:24.
  Odpowiedz z Cytatem