Zobacz pojedynczy post
stary 12-08-2005, 17:35   #60
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin wymiatacz
niezgadzam sie ze z nisko lvlowych postaci knight expi najszybciej. moim zdaniem expi najwolniej na niskim lvlu a najszybciej na wysokim
Zadajmy sobie puyanie: Czemu expi najszybciej na nidkim levelu?
Sprawa jest prosta - sork ma za słabe skille, zeby bic wiecej niz jednego stworka naraz. Paladyn natomiast nie ma na poczatku pieniedzy na strzaly.

Nie sadze takze, zeby knightem sie najszybciej expilo na wysokim levelu. Dlaczego? Otoz kiedy knight bije dragi / DLe / guardy / Orc Fortres to Sork expi na behemotach / Demonach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darki Jovski
Tak czy siak , kazda profesja potrzebuje run , bo bez run to dupa , knight bez leczenia , scork , drut bez ataku a pall jak nie bedzie mial many to tez bez leczenia.
Knight jak nie ma run to expi na ghoulach - to jest jakies wyjscie. A Palek niekoniecznie potrzebuje run - jakby sie uparl to expilby bez run.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darki Jovski
Profesja zalezy od ambicji . czy ktos chce bys szlachetnym rycerzem lub carnoksieznikiem a moze pallkiem i polowac na jelenie w lesie . Wszystko zalezy od czlowieka.
I tu masz racje! JA w cRPG i mmoRPG zawsze gralem magami i mi to pasi!
Chociaz szczerze mowiac, zeby grac palkiem po update trzeba miec w sobie cos z masochisty

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrian_
Dzis zdobylem 8 level i nie wiem jaką profesją iśc
pierwszy raz gram w tibie , nie umiem zbytnio angielskiego , nie wiem czy to sie moze przydac w czarach , ale nie lubie jak jest zbyt duzo angielskiego.
Wiec raczej mag odpada
Doradzcie mi pleas
Wez knighta - najlepszy na początek.

Pozdro
Shinjix
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 12-08-2005 o 17:37.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem