Zobacz pojedynczy post
stary 08-05-2006, 16:40   #221
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Masz rację, jednak jeśli zebrać wszytskie książki z Maina i Rook'a (był gdzieś link do internetowej biblioteki), to wtedy można już się nawet domyślać co te słowa oznaczają lub szukać ich tłumaczenia... Ja sam z kolegami mieliśmy kilka książek z Rook'a w języku orców... Udało nam się w internecie dokopać do ciekawych źródeł niestety to było około 1,5 roku temu... Ale sami domyślając się, czytając angielskie książki w bibliotekch można tłumaczyć na ich podstawie książki w języku orców...

@Kali rookstayer
Widzisz, to moje zaangażowanie to raczej oczyszczenie forum z noobowskich tematów, natomiast zaangażowanie w Rook'a - No cóż jak dotychczas przekopałem Rook'a i nic, głównie Mino Hella i to kilka razy. Potem, no może prawie od razu skupiłem się na Spike Swordzie... Mam kilka teori, ale żeby je udowodnić potrzebuje troche większego levela na Rook'u. Mój 15 Rookstayer na Inferni został skasowany, ponieważ doszedłem do wniosku, że stać mnie na więcej już od początku. Potem była chwila na Mainie i teraz powrót na Rook'a.
Mógłbym już zacząć wszytsko potwierdzać lub obalać moje przypuszczenia, lecz mało gram, ponieważ jeszcze miesiąc nauki więc trzeba się troche przyłożyć (postanowiłem, że będę miał średnią 5.0, ale coś nie wychodzi ). Niedługo, a dokładnie w wakacje zamierzam wszytsko sprawdzać i wbijać levele...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.