Zobacz pojedynczy post
stary 08-05-2006, 20:39   #222
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Stonoga
Te "symetryczne krzaki" juz zauwazylem dawno temu i probowalem kilku dziwnych rzeczy a dokladnie kladlem miedzy nie:
- 100gp
- skull'a
- big bone'a
- bone'a
- krew
- slime
- cialo czlowieka
i nic sie nie stalo , teraz chce wyprobowac posag goblina. Zaniose tam ten posag jak tylko bede mial wolny poranek narazie musze biegac na uczelnie :/
Wiem ze to wdaje sie glupie co robie, ale zawsze to o kilka pomyslow mniej i nasz zbior rozwiazan zaczyna sie pomniejszac.

Aha, czy mozesz powiedziec mi skad masz te wiadomosci o Vendorze?? Bardzo ciekawi mnie gdzie znalazles o tym ksiazke.

Aha, probowalem ostatnio czegos nowego, zanioslem do goblin temple of all cosuming cheese 15 serow i wrzucilem je na oltarz, w nadzieji ze zostane wynagrodzony za swoj wysilek przez ich serowego boga, ale nic sie nie stalo (tylko poison field zniknal bo za duzo przedmiotow na nim lezalo )
Wrzucilem tez ok8 moldy cheese'ow i tez nic, zanioslem nawet tam posag goblina i kicha. Zabilem straznikow na wysepkach bo myslalem ze stoja na przyciskach ktore sie zapadna jak oni umra ale tez nic sie nei stalo :/

Pozostaje mi tylko dalej szukac....... ma moze ktos jakies pomysly?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem