Zobacz pojedynczy post
stary 01-12-2011, 16:32   #28
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Assassin Stary są ciągle takie same.

Kilka odpowiedzi dot. zapowiedzi:

Ukryty tekst:
W: Planujecie kiedykolwiek wyjść z inicjatywą sprzedawania domów podobnej do tej w grze? Z pewnością byłoby to łatwiejsze niż negocjowanie przez Trade i planowanie spotkań.
O: Jest to interesujący pomysł, ale nic konkretnego nie jest planowane. Czas pokaże.

W: Wiem, że to może być radykalne, ale nowości są super. Co Wy na nowy sposób odsłaniania teaserów? Zdjęcia mogą być nudne, ale co z filmami? Może w przyszłości moglibyście używać filmików? Tylko 30 sekundowe video, które pokazuje małe części dodawanych rzeczy (bez ujawniania wszystkiego).
O: Hehe, już wzięliśmy to pod uwagę, ale nic w tym kierunku nie zrobiliśmy, ponieważ jest kilka wad i przeszkód. Już to skomentowałam, sprawdź moją odpowiedź http://forum.tibia.com/forum/?action...4#post30387504

W: Oznacza to, że niektóre przedmioty, które chcieliby kupić gracze z płatnymi kontami, mogą byź niedostępne w markecie, bo posiadają je gracze z darmowymi kontami, a oni nie mogą ich wystawiać do marketu.
O: Premiowany gracz może dodać ofertę kupna i sprzedaży przedmiotu, a gracz z darmowym kontem może ją zaakceptować, więc nie powinno być problemów z handlem.
Poza tym gracze wciąż mogą używać for trade oraz Advertising Channel.

W: Czy można teraz wysyłać przedmioty do Travora?
O: Wysyłanie parceli do Travory nie działa. Ale wciąż masz dostęp do marketu, więc możesz kupować i sprzedawać przedmioty z depozytu w Travorze.

W: Czy jak oferta wygaśnie to odzyskamy zapłacone podatki?(od 20 do 1000 golda)
O: Nie, opłata nie będzie zwracana.

W: Czy będą nowe „Daily Tasks”
O: Nie, ale będzie coś podobnego do daily tasków, co będzie można robić codziennie.


Z nowych queścików:

Yasir, czyli nic innego jak handlarz przy statku, który ma straaaaaaaaaaasznie długi pricelist + można zdobyć aczka u niego.

Wyda - nudzi się jej, więc robi iluzje GSów. Też aczek :>

Poza tym znowu powiększyły się tereny Deeplingów oraz Insektów. Trzeba przyznać, że nowe Deeplingi to idealne miejsce dla rycerza, coś jak Sea Serpent, tylko jest tego więcej i chodzi się normalnie
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem