Zobacz pojedynczy post
stary 21-09-2006, 08:45   #7
Xaemus Serigimox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Moje niedopatrzenie, przepraszm.
Jednak pozostaje 7 innych postow, w ktorych wq mnie zostaly zlamane zasady, glownie pkt 1 regulaminu forum.
Skoro mowa o mojej skromnej osobie, pozwolę sobie zabrać głos.
Webi, czas byś udał się do szkoły i spytał Pani od języka polskiego co kryje się pod kryptonimem "wyrazanie nieprzyzwoitych treści" i "wulgaryzmy". Szkoda, że Tibia.pl nie udziela banów na skarżypytów. Co do "kretynizm w czystej i posredniej postaci" Czuję się urażony i tak się zastanawiam czy nie zraportować twojego postu który mnie obraża. Z nas dwóch bowiem - ja napewno nie jestem kretynem.
Pozdrawiam,
PS.
I na przyszłość warto byś zapamiętał, że jeśli cytujesz cokolwiek, to staraj się cytować tak, by cytat zawierał sens całej wypowiedzi, a nie tylko wygodne dla ciebie jej fragmenty.
Post mój brzmiał,
cyt.: "Pokaż mi jedno wyzwisko. Nazywanie rzeczy i ludzi po imieniu nie jest zabronione. Dałem jednak słowo adminowi, że będe chamował pientom. Modki do dziś nie wiedzą co tak naprawdę przeskrobałem. Więc umówiliśmy się, że dostanę bana za "wulgaryzmy". Kara za coś czego nie zrobiłem, w żadnym poście bowiem, nie użyłem wulgaryzmu. Mimo tego wolę to niż "całkowity brak kultury" bo to trochę naciągane.
A prawda jest taka, że znowu ci się coś wydaje. Tak samo jak wydawało ci się, że gość który właśnie rokuje twojego "NIESHAROWANEGO" chara wysłał ci już pieniądzorki, a kopia przelewu nie jest zrobiona w Corelu.

PS2. Gdyby pozostały jakiekolwiek wątpliwości, zawsze się jeszcze możesz udać do Sądu w Strassburgu.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 21-09-2006 o 12:32. Powód: skleroza
  Odpowiedz z Cytatem