Zobacz pojedynczy post
stary 11-08-2009, 14:04   #146
Riztor
Użytkownik Forum
 
Riztor's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2008

Posty: 42
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukas93de Pokaż post
Do konca wakacji nie mam dostepu do VT i mojego mikrofonu...
Po wakacjach wszystko bedzie gotowe. :s


@DOWN

Moja ortografia to moj problem, i nie bede pisal 600x dlaczego... (Pod moja data dolaczenia masz przyczyne...)
Moj angielski jest bardzo dobry...
Mam juz mala rodzinke na Infernie z Tibiopedii i powiem ci jedno, latwo tam nie jest, a patrzac jaki "ogar" macie w waszym
temacie to u nas jest tylko "pikus". Nie wydaje mi sie byscie wiele osiagneli. Inferna jest praktycznie jak kazdy inny serwer, nie ma
tam zadnego "ogaru". Sa tylko okreslone zasady ktorych i tak nikt nie przestrzega. Jesli myslisz ze jest tam tak kolorowo to sie mylisz.
Bez lizania dupy daleko tam nie zajdziesz, a 100lvl zabijajacy 8go lvla to codzennosc...

Pozdrawiam
To ja podziękuję takiemu liderowi który stawia wymagania których sam nie jest w stanie spełnić. Możesz wykreślić mojego chara z Rodzinki gdyż nie ma ona większej przyszłości z takim liderem. Znalazłeś ogarniętą rodzinkę na infernie to już możesz tam zostać.

Co do Nebuli to po wyskilowaniu chara założę gildię i z pewnością zaproszę kilka osób poznanych z tego tematu. Jeżeli chodzi o Ventrilo to postaram się załatwić w najbliższym czasie. Aktualnie możemy posiedzieć na jakimś publicznym serwerze. Jeżeli jest ktoś zainteresowany (z działającym mikro) to piszcie tutaj lub na PW.
Riztor jest offline   Odpowiedz z Cytatem