Zobacz pojedynczy post
stary 30-06-2011, 13:50   #44
Bulkens
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 06 2011

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Haltek Pokaż post
A ja wam powiem tak. Żyjemy w 21 wieku. Przynajmniej raz na 2-3 miesiące wychodzi jakaś gra MMORPG z lepszą grafiką z nowymi możliwościami przez co gracze z innych gier odchodzą i dołączają do tych nowych.
Te nowe mmo to w większosci porażka bo to które nie są płatne powielają wciąż te same schematy lub ich twórca chcą się totalnie odciąć od schematów i mamy tedy połączenia strzelanki fpp z mmo albo piłki nożnej z mmo,oczywiscie komu sie to podoba ten gra.Ale te wszystkie darmowe mmo to jest ciągle to samo kiedy tibia jest inna a nawet wyjątkowa.Wszystkie te Last Chaos ,Rappelz grałem i to są zgapy jedej gry od drugiej a takich tytułów jest mnóstwo.Nie mógł bym zapomnieć o grach których twórcy sa tak łaskawi, że robią z nich gry darmowe chociaż wczesniej obowiązywał abonament,wszystko pięknie gdyby nie to że w wiekszoci takich gier jest limit lvl albo wszystkie lepsze profesje/moce są dla graczy płacących.Nie mówcie mi prosze, że jak nie gram takie gry to żebym się nie wypowiadałbo grałem w mnóstwo takich gier i wiem ci mówie a z tych niby darmowych a płatnych to między innymi Lotro i Champions online(tą pozycję akurat polecam bo jest oryginalna mimo że darmowe konto bardzo nas ogranicza).
A co do Update'a to konie sa okropne(te biegajace na wolnosci) ale nowe outfity sa ciekawe tak samo jak reszta mountów jest spoko jednak według mnie zamiast dodawac takie rzeczy powinni ulepszyc bossow albo dodac czary dla postaci h-lvlowych.
Bulkens jest offline