Zobacz pojedynczy post
stary 02-07-2011, 15:07   #48
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheTank Pokaż post
Gram w tą grę ponad 6 lat nie licząc przerw i muszę przyznać, że gdyby nie ludzie to bym w nią dzisiaj nie grał, jednak wtedy zafascynowało mnie odkrywanie krainy - czy byłem pasożytem? A czy ktoś kto nie kupuje fryzur w Metinie jest pasożytem?
Od dobrych 2 lat mam pacc (jak nie za rl, to za gp), ale sęk w tym, że i na faccu można fajnie pograć (trzeba mieć z kim i czym).

I teraz dlaczego zacytowałem właśnie Ciebie;
Gdybym miał płacić na samym początku za tą grę, moja przygoda (jak i zapewne wielu innych osób) zakończyła by się przy rejestracji.

Tak, więc nie można nazywać ludzi grających na FACC pasożytami - może nie chcą inwestować w tą grę i tyle.

No bo zastanówmy się, czy fakt, że nie kupuję dodatkowych pakietów oraz prezentów na nk.pl i facebooku czyni mnie pasożytem na tych portalach społecznościowych?
No właśnie...

...hmmm, chociaż na NK kupowałem kiedyś prezenty o.O... ale się to skończyło i dla wielu się skończy bo Facebook z dniem dzisiejszym dostał patent na to, ale to już inny temat.


Tylko zauważ że ty w tym temacie nie wypłakujesz się że nie robią nic dla FACC, i FACC to najlepsza grupa, gdyby nie oni to nie wiadomo co by było i to oni utrzymują cipsoft (lol).
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 02-07-2011 o 15:09.
ruszek jest offline