Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2009, 11:19   #5632
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszemek'Policjant Pokaż post
@pszemek

XDD hahahah a ty nadal lizesz srake tym swoim czarnym braciom na forum a jak


"przemek" :
I and Renato are proud that we've started war against FTP with low lvls and we've kicked them finally : ).
As you love them so much we hate them more.

jajajja ofcccccccc ;d ty zrobiles all , kup pacca 30 dniowego , gwarantuje ci ze nie wbijesz 140 , jesli wbijesz masz u mnie 3 miesiace za free
haha oj bujna masz wyobraznie dziecko ;d


hail dan hail juan
hail carlos hail goss
IN MEMORY OF DANGOSS



@kalor i cycek
haha jak nikt nie gra? gra Twoj rox kumpel z osiedla solar mlody i ta jego ekipka
paladyn szancez i lora aro DDDDD
aha i ja czasem gram ale to wspominalem z gumplem amerykaninem i przemekiem na Grinche pozdrawiam caly bytom i jego okilice bytom bytom okolice przemek lize dzisiaj cyce
asijoasijoaskop

Dziecko? Z tego co wiem to jesteś ode mnie młodszy ; ). Jeśli znajdziesz gdzieś zdanie, w którym pisze, że zrobiłem 'all' to już się więcej nie odezwę. Byłem w wojnie z Aervanim w tym samym dniu, kiedy zrobił gildię Sixth Alliance, a ty kiedy doszedłeś do Hard Plan? < ; I tak jak Suprus, nic nie wiesz i nie będziesz wiedział, a dla mnie Tibia to już przeszłośc.

Pozdrów kolegów z osiedla, 'dobrze' cie wychowują.

Edit: Liże? A może raczej mówię prawdę, która cie boli?: ) No bo innego powodu nie widzę. Jesteś drugą osobą, która próbuje mnie ośmieszyc, ale powiem ci jedno: to siebie ośmieszasz i wyrabiasz sobie pewną opinię, ale nie będę tłumaczył jaką bo każdy wie. Nawet twoi 'silveryjscy koledzy' ją znają, no ale, że nie chcą się kłócic to po prostu milczą.

A jeśli już chodzi o granie. Nie będę przypominał kto wstawał, żeby pograc w Tibię o 4-6 rano przed szkołą. A może chodziło o to, żeby 'pogadac' z Vnzl i Br, bo o tej porze zawsze ich było pełno online?; >
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 18-07-2009 o 11:29.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem