Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2009, 14:09   #5637
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mendolina Pokaż post
No a potem to były 5 i 6 rano ; d, nie zaczynaj dziecko beznadziejnych kłótni, bo mi nie zależy wogóle na tej grze. Wole się cieszyc tym co mam na rl ; D i to mi pasuje. A z Odimem nie rozmawiam prawie wogóle, zresztą nawet na msn już nie wchodzę. Słabo ci idzie coś, może czas zastanowic się nad sobą i nad swoim zachowaniem?

Ja się kłócę? ; D Jeszcze nigdy nie zacząłem, to wy zaczynacie jak napisze coś w kierunku FTP.
Tak jak mówiłem - prawda zabolała, bo od razu lecisz od wyzwisk? I kto tu jest dzieckiem? Na dodatek, któremu Tibia z głowy śmietnik zrobiła. Naucz się kultury i dopiero pisz + pisz z sensem i prawdą. Wogóle twoja teoria 'o lizaniu dupy' chyba wyszła od ciebie. No ale tak, może to jest według ciebie zaprzyjaźnienie się z kimś. I nagle problem do Odima, który ze starego teamu trochę zgasił co niektórych, którzy wkółko przez rok powtarzali to samo i nic nie wiedzieli o naszym teamie. Ale ta wasza propaganda słabo działa ; ). Mimo, że mało pomogłem to jednak nikt nie miał do tego pretensji i mogłem w spokoju grac przez ten rok, a jedyny powód dla którego próbujecie po mnie jeździc podając beznadziejne i te same argumenty wkółko jest taki, że byłem z tymi, którzy wyj***** FTP. Z tego co pamiętam, to do Moradina mieliście ten sam problem < --- botter, sharer, never fights etc.
Ja ci odpowiem, ty jestes dzieciakiem leczacym komplesy na forum. Taka prawda jestem ktoras osoba z koleji ktora ci to powtarza. Bija cie w szkole wyzywaja, przesladuja to odgrywasz sie na forum xD

A najlepsze jest to ze myslisz ze ktos sie przejmie twoim lizaniem xD
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem