Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2009, 14:25   #5638
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja mam dla ciebie taką odpowiedź poreda: jedynym powodem dla którego bronisz, a nawet popierasz Gortiego jest taki, że nigdy mnie nie lubiłeś odkąd poszedłeś do FTP, a ja zostałem z Aervanim. Wiesz dobrze, że zachowanie jakie pokazuje Gorti jest typowe dla kogoś, komu Tibia namieszała w głowie. Gdyby Gorti robił takie rzeczy, np. do Asena to jestem pewien, że byś go zjechał jak się tylko da ; ).
A co szkoły, to chyba opowiedziałeś swoją historię?; d Ja już ją dawno skończyłem, ty również, a nad popieraniem zachowania Gortiego radziłbym ci się zastanowic.
Co do lizania... jestem w 100% pewny, że jakby FTP rządziło na Silverze i to z FTP ktoś by miał advance to na pewno byś wtrącił swoje 'gratz' w temacie na forum ; ]. Nie musiałem nikomu lizac, żeby byc w teamie Vicorfa, po prostu jestem tam od początku ; D, ale jak widac jeszcze się z tym nie pogodziłeś.
I dlatego Asen ma pełen respekt, bo nigdy się ze mną nie kłócił, bo dla niego Tibia to tylko gra i zabawa, ale jak widac dla niektórych to coś więcej, tymbardziej, że ktoś próbuje wejśc w czyjeś prywatne życie.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem