Temat: Metin 2
Zobacz pojedynczy post
stary 14-10-2009, 21:03   #162
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez streett Pokaż post
Po 1 noobki z 18 (20) lvlami się tu wypowiadają , piszecie ciągle o '' wilkach itp. '' jak kolega wcześniej wspomniał są inne mooby niż te w m1 ( pierwszym mieście ) jak nie zobaczyliście całej mapy to proszę nie komentować. jest coś takiego jak v1,v2 ,las, piekło itp. ale to nie ważne.

Ja tam nic do Tibi nic nie mam, ale proszę nie wypowiadać się o Metin2, jeśli graliście do max 20lvl na początku to może nuda ale później się to rozkręca^^

a tak poza tym '' w 2 tygodnie wbić 19lvl to troszkę zal xDD '' :baby :

jak coś to ( ninja 68, almanach ) ( są chętni do gry w Metin2 na s7 prosze pisać pomogę zacząć ) '' gg 9238381 ''

Przepraszam za określenie ( nooby ) nikogo nie chcialam obrazić.

Życze milej gry w MMO .
Ta gra jest poprostu żałosna. Żałuje że pół roku zmarnowałem na bicie wilczków , dzikusów , orków , czarnych orków , małp i innych tego typu syfów. 0 fabuły , beznadziejne pvp i strasznie nudne expienie. Połowa ludzi to wojownicy z kosami i takimi samymi bordowo złotymi lub zielonymi zbrojami. Do tego poziom inteligencji i porozumiewania się jest wśród większości graczy żałosny ("SZUKAM DZIEWCZYNY!" "Ciastko! Karmel! Czekoladaaa!" "Kto lepszy body czy mental?" ). Ogólnie dawno nie grałem w fajną grę jednak nic nie jest gorsze od metina :/
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem