Zobacz pojedynczy post
stary 07-10-2007, 22:12   #2256
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
2. Gamemasterzy mają specjalną umiejętność (czar) do ścinania trawy, otwierania dziur itp. Ale nie sądzę, żeby mogli też otwierać drzwi zamknięte na klucz. Być może CM i godowie potrafią to robić, tylko że namówić jednego z nich to prawie niemożliwe...
Przy trapie w mino hell, pojawil sie kiedys GM... a dokladnie [CHAR]GM Roland Deshaine on Morgana[/CHAR] Troche sie spoznil... Zbanowal kumpla... i com? Otworzyl sobie drzwi do mino maga, zamknal i slad po nim zaginal...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
Skoroś taki cwaniak... to powiedz mi z jakich zródeł wiesz o tym wszystkim? Przy okazji moze jakis ScreenShot? Bo tak gadac to sobie możesz... jak to baba gadała ze rusek zastrzelil jej męża, bez argumentu ze byl to rusek a nie cygan...

Cytuj:
PS. Ne mam tak dużego stażu, ale czy w 2000 rookgaard nie był przez przypadek "jednoczęściowy" (Pierwsza wersja, bez pacc-area i terenu za rzeczką).
Tak... Pozatym wyspa ze spike swordem zostala dodana grubo po 2000... roku wiec niewciskaj mi piotrek26111 kitu...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem