Zobacz pojedynczy post
stary 07-10-2007, 22:41   #2259
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24
Gm wiele razy tworzył piłkę, do meczy piłkarskich, to klucza by nie mógł?
@pogrubione
Podejrzewasz mnie o coś?
Tak, o ukrywanie istotnych informacji przed czytelnikami forum ;-)

Nie da się ukryć, zabiłeś mi ćwieka. Z jednej strony Xadam dementował plotki, jakoby GM mogli tworzyć przedmioty. Z drugiej, rzeczywiście na screenshotach z Tutor Football Tournament (http://www.tibianews.net/forum/viewtopic.php?t=15027) widoczny jest wyraźnie "GM Ball". Choć niektórzy w tamtym temacie twierdzą, że w rzeczywistości był (była?) to Alguzara. No nic, zostawmy to.

Edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darushu
Przy trapie w mino hell, pojawil sie kiedys GM... a dokladnie GM Roland Deshaine on MorganaGM Roland Deshaine on Morgana Troche sie spoznil... Zbanowal kumpla... i com? Otworzyl sobie drzwi do mino maga, zamknal i slad po nim zaginal...
Ok, a zatem cała sprawa co do kompetencji GM jest mocno podejrzana i nie będę się więcej wypowiadał na ten temat dopóki nie poznamy jakichś rozstrzygających faktów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111
Dokladnie tak. A quest zostal zamkniety w roku 2000. I kto tu ma racje?
Fascynujące. Szczególnie, że Rook został powiększony (w tym dodano wysepkę ze spike swordem) na gwiazdkę 2000 roku. Dość szybko zamknęli ten quest, nie sądzisz?
O, mam nawet link: http://www.tibia.com/news/?subtopic=newsarchive&id=23
Natomiast to, że Rookgaard został dodany do Tibii w grudniu 1999 (wg filmiku Master Slayera), to faktycznie prawda. Przepraszam, machnąłem się o parę miesięcy, aż tak daleko moje źródła nie sięgały...

@Topic: jak każdy, chętnie czytam nowe teorie dotyczące spike sworda - ale teorie, a nie wymysły. I wiarygodne informacje z przeszłości Rookgaardu - ale potwierdzone screenshotami i wywiadami; nie plotki.

Ostatnio edytowany przez Valderor - 07-10-2007 o 22:47.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem