Zobacz pojedynczy post
stary 05-05-2007, 01:01   #20
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez elfo.del.bien Pokaż post
CIPsoft nienawidzi rookslayerow... to czasem sie zastanawiam poc oten caly sof
KOGO nienawidzi? NIE MA kogoś takiego jak "rookslayer". Są tylko Rookstayerzy, których CIPSoft zaakceptował, dając im do wykonania questy na Add-Ony.
@topic
Te trzy punkty... gdzieś (chyba nawet w pierwszym poście tego tematu) czytałem, że odkryli dwa punkty mogące być trzecim wierzchołkiem trójkąta równobocznego. Można to sprawdzić. To znaczy tak jak w Lighthouse Queście - niech jakieś osoby staną w każdym z tych punktów (lub tylko w trzecim) a kolejna niech np. leci do wysepki z SoF lub do Mino Hell i spróbuje otworzyć drzwi. Może zadziała. A co do tej mapki - ta kreska bardzo przypomina mi trójkat Pitagorejski. Może by znaleźć trzeci punkt w oparciu o to? Ale wydaje mi się, ze za bardzo kombinujemy. W końcu Knightmare mówił, że "szukacie za daleko, a rozwiązanie macie tuż pod nosem". Ale nie psuję zabawy. Sprawdzę te punkty na Antice, razem z kolegami z klanu Halton.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem