Temat: Metin 2
Zobacz pojedynczy post
stary 26-06-2009, 16:05   #147
Mahones
Użytkownik Forum
 
Mahones's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008

Posty: 51
Imię: Podzianos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 249
Skille: 78sword
Poziom mag.: 7
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
1. sam żeś w paincie robiony, w metinie grafika nie jest taka dobra, bez przesady. Nie ma co porównywać gier 2d do 3d, zresztą metin jest najgorszą grą 3d jaką znam.



2. no i to właśnie robi tibie inną, w prawie każdej grze jest system klikania 1,2,3 bądź f1,f2,f3.



3. uważasz to za zaletę?...

tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili


4. właśnie dlatego dużo dzieci przerzuciło się z tibii na metina (i dobrze) i to nie dlatego, że nie chce im się pisać, tylko nie znają angielskiego ;>

po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią

6. ahahaha, po tym jak piszesz widać, że masz 11 lat i bronisz swojego boskiego metina całym sercem, gl w hunceniu zarzyganych obsranych śmierdzących szaro buro fioletowych wilków alfa ; )


a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie nawalam a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

zakladales konto to emaila z twoimi pasami zaatakowaly w necie robaczki do tej twojej kochanej wedki tibijskiej łącznie zadaly mu az 0 HP
email doszadl jak go otworzyles to byl napis Your Account Are Dead. i sie pobeczales

btw. nie gram w tibię
1 taa a bo moze nie w paincie? wrzuc se do painta jakis obrazek np battle hammer i mozesz juz zupelnie innego itema zrobic...

2 jak takie dzieci niedorozwiniete jak ty w to graja to wiadomo ze nie potrafią se ustawic hot keyów wiec wiem na 100% ze ci stary ustawil

3 tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili

4 po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią a po 3 metin nie jest angielski (tym bardziej ze pl) po 4 nawet w chinskim metinie grają polacy

5 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

6 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie wale w przeciwnika a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry na patrzeniu sie na pikselki ktore sie ruszają i leca z nich cyferki idz lepiej pocwiczyc hymn tibijski i zaspiewaj to przed cala szkola na rozpoczeciu zerowki moze cie z zerowki wypierdola biedziesz mial podniete ze se expisz na sheepach ale wolno exp idzie ale masz podniete bo inni musza chodzic sie uczyc czegos nie to co ty tylko sie nauczyles 2 zdan = exura i utana vid ty wolisz se siedziec na sheepach i piggach na roku i skillowac



a nawet gdyby to Metin2 mial 7 miejsce w MMORPG 2007 i 2008 i pewnie bedzie tez 2009 z tego co szukalem to tibia miala podobno 249

zreszta po co ja pisze jak wolicie grac w piszczel czyli w kosci to nie bede przeszkadzal milej zabawy noobki tibijskie




a do vasudanin


to te waczlarze sa najczesciej z metalu wiec sa naostrzone a nawet jak,nie to koncówki


i tak to jest wada ze trzeba pisac bo metinie piszesz jak chcesz cos powiedziec albo co oznajmic dla all


nawet gdyby to taki pojeb jak ty nie potrafil by se sutawic hot keyów


nie wlasnie to nie to samo bo w tibi za 10 pk z truskawą jest ban a tu spada tylko ranga jak ktos chce moze ciebie atakowac nie chce to nie


lapiej wylowic farbe i sie wytrudzic niz se ustawic kolor wlosow jak w tibi jak robisz se jakies outa w paincie ten sloik z farbą wylej se lepiej na leb moze ci troche mozg przemyje OOPS! sory w tibi nie ma mózgów tylko tego orshabala calego popierdolonego


a do Smoczek8228

wiesz mnie tez czasem takie zeczy w*****ają ale pomimo to se gram jakos
np jeszcze w tym roku na przerwe wychodzimy zara sie do mnie ciota z mojej klasy przy*******a

-A TY WIESZ WCZORAJ MI SIEM DLOPNELA ZBLOIA NA CTERDZIESTY DLUGI LEWEL PLUS ZEŁO!
-A co mnie to...
-ALE KULVA WIES JAKA ZAJEMBISTA?!?!?! CTERDZIESCI OSIEM OBLORNY MA!!!!
-Żal mi cie takim gównem sie podniecasz?
-ALE TO NIE WSYSTKO JESCE MISTS KU KOMBO SPSEDALEM DLA HANDLAZA BLONIĄ ZA 2 YANGI!
-2 YANGI BUHAHAHAHA!!! Jak to warte 250k!
Sie zburaczył se poszedł. Potem na lekcji siedzial i beczał i jak zwykle wymyslił coś że ja mu zawaliłem 5ZŁ
do mnie coś dyrek zaczął pierdolić żebym mu oddał powiedziałem że ja mu nic nie zabrałem to ten mi huj wstawil nagane i mi kazal pokazać wszystkie kieszenie... Na przerwie zjeb dostał (sie nie matwcie nie dyrektor) a następnego dnia jak mnie zobaczył to poszedł do pani i coś nagadał ale żeby pani nie była taka spostrzegawcza to by mu uwieżyla a ja dopiero na góre wlazłem...
Także to co ty tu napisałeś że pojebki siedzą na ławce i pierdolą to nic jak ten zjeb jeszcze mi sie ile razy potem podniecał ze w wilku znalazł miecz +4 i ze przez 2 miesiące wbil 20 lvl a ja juz mialem do tej pory 30 on grał co dziennie a ja w odstępach 2 tygodni w tygodniu moze pogralem 3 dni i potem reszta tygodnia łaziłem do qmpli

metin jest zajebisty, przynajmniej jak dla mnie i jak narazie lepszego MMO nie znalazlem ale jak sie spotka jakiegos pojeba co na okraglo gada o podniecie co go naszla jak wbil do gry i padl jak lowil bo robak zlazl po wedce i mu zajebal za 0 (chociaż to nie możliwe)
__________________
Linkin Park BEST

Ostatnio edytowany przez Mahones - 26-06-2009 o 16:39.
Mahones jest offline   Odpowiedz z Cytatem