Zobacz pojedynczy post
stary 17-02-2007, 21:56   #101
piokom123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Aurea

1. Aurea
2. Nieoficjalna
3. A nad nazwą pomyślimy
4. Od 7 lev do 15 lev
5. Składka w zależności od lev i zamożności postaci. Biedniejsze postacie bez składki. Składka w całości idzie na sprzęt, runy, itp dla członków
6. Członkowie nie mogą:
* kraść
* blokować innych graczy
* zachowywać się jak noob (jeśli jesteś noobem to przynajmniej staraj się to ukryć )
* i przede wszystkim żaden członek gildii nie może atakować postaci bez czaszki; atakujemy tylko osoby z czaszkami i to też tylko gdy są agresywne (i mają niższy lev )
7. W sprawie rekrutacji pisać na gg 6407419 (pisać nawet jak niedostępny, bo zazwyczaj siedze na niewidocznym, to się dogadamy)
8. Maxymalny lev bedzie z czasem się zwiększał. Jest on bliczany tak: mój lev (teraz 20) - 5lev. Dzięki temu będę mógł utrzymać porządek w gildii i unikniemy bójek między swoimi (wiedza że ktoś z lev o 5 wyższym może w każdej chwili zgasić kogoś zawsze uspokaja )
Wszyscy mają obowiązek słuchać się lidera (mnie ) i pomagać innym, nie tylko z gildii (jeśli widzisz jak 8lev męczy się z rotwormami to pomóż a nie przyglądasz się jak pada; pomyśl że jesteś na jego miejscu). Być może w przyszłości gildia stanie się oficjalna, dlatego chętnie przyjmiemy również PACC. Członkowie gildii chodzą razem na hunty, questy, itp. Początkujący rycerze mogą liczyć na pomoc ode mnie w postaci summona do skilowania (na to trzeba poczekać pare lev ). I to chyba tyle. Jak coś to pisać na gg 6407419

I jeszcze sprawa rooka:
Do gildii przyjmujemy również postacie będące na wyspie nowicjuszy. Rooka pomagam przejść postacią Antinius Wol Paladyn (rookstayer 13lev). Po przejściu na maina, postać ma obowiązek wysłać parcelem/na konto w tibijskim banku 50gp (pierwsza wpłata członkowska razem z opłatą za wsparcie nie tylko duchowe [sprzęt, life fluid w trudnej sytuacji, jedzenie] na rooku; jeśli będę zmuszony pomagać na roku zbyt często [zejdzie dużo life fluidów] opłata będzie zwiększona). Przyjmujemy również innych rookstayerów. I to tylko tyle miałem do dodania Jak coś jeszcze sobie przypomne to wyedytuje jeszcze raz.

A więc
See you in Tibia

Ostatnio edytowany przez piokom123 - 17-02-2007 o 22:14. Powód: Wyjaśniona sprawa rooka...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.