Zobacz pojedynczy post
stary 15-09-2015, 11:10   #1
Yaxel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 09 2015

Posty: 9
Pytanie Mag bez pacc 60+

Witajcie!

Czytałem/oglądałem rozmaite poradniki i nie będę was męczył pytaniem,,gdzie expić", znam Tibie facc na wylot niemalże

Mam jednak problem. Lvl wbiłem w miarę szybko (60 mag), a magic lvl przez to kuleje, ledwie 45. Ponieważ zależy mi na robieniu loot bagów, a i na tym, by nie chodzić na najbardziej popularne expowiska jakie istnieją, nie mam ochoty męczyć się z PK (gram na serwerze PVP żeby z kolei nie użerać się z nachalnymi matołami, kradnącymi np. loot baga). Z sd biję zbyt mało by opłacało się bić GSy, dragony czy drillwormy, i są zbyt drogie... Z lachona... masakra, wydajnie, bez waste, ale tempo koszmarne. Darmowe skille bijące, które mam byłyby świetne do bicia i trenowania dalej mlvl (który muszę gonić) gdyby tylko nie to celowanie nimi =.=

Dlatego dragony, Darkcatedral, orkowie w fortecy, GSy, czy jakieś nowe, zmyślne expowiska kojarzą mi się tylko ze stratami lub potencjalnymi dedami.

Może jak dobiję 65 i założę nowego lachona to coś drgnie... póki co pozostaje chyba zwymiotować na dwarfach guardach =.=

I na koniec pytanie o waste... Czy bijąc dragony lachonem + icicle jest szansa bym wychodził chociaż na zero? Albo orkowa forteca i bicie z gfb? Chociaż to miejsce kojarzy mi się z ogromnymi stratami.
Yaxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.