Zobacz pojedynczy post
stary 11-06-2010, 14:07   #12820
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu Pokaż post
Kibiców sukcesu?! Człowieku kiedy ty ostatni raz widziałeś sukces w polskiej piłce nożnej?Kibicami sukcesu można nazwac tych, którzy pojawiają się na meczach szczypiornistów czy siatkarzy. A pozytywy? To największa porażka Polaków od kilkunastu lat licząc od przegranej z Japonią 5;0..Mam prawo wymagac od grajków, którzy zarabiają najwięcej kasy ze wszystkich polskich sportowców jako takiej gry na poziomie przegranej 2;0 a nie 6. Jakoś trudno mi jest pokazac wśród moich znajomych interesujących się piłką nożna tych twoich kibiców sukcesu bo od kilku lat pomimo braku jakichkolwiek osiągniec wszyscy oglądają mecze wierząc jak idioci w zwycięstwo więc jeśli chciałem zabłysnąc mądrą uwagą to Ci się niestety nie udało :/.

Najwieksza porazka nie od kilkunastu, a dokladnie od 50 lat. Najwiecej nastukala nam kiedys Dania, 8:0.

Miszczu dobrze napisal - dac sobie nastukac 3:0 w meczu z Hiszpania - do przelkniecia. Ale 6:0? To juz porazka.

@Ryba : zamiast sie wymieniac koszulkami, powinni spuscic glowe i isc szybciutko do szatni.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem